comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin Harcama Limiti itirazı reddedildi

13 Ağustos 2020, Perşembe 20:26
Fenerbahçe'nin Harcama Limiti itirazı reddedildi

Fenerbahçe'nin Takım Harcama Limiti kararına yönelik itirazı reddedildi. 

FutbolArena - Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin Takım Harcama Limitleri kararına yönelik itirazını reddetti. 

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden Fenerbahçe'nin Harcama Limiti hakkında yaptığı itirazı reddettiğini duyurdu. 
TAHKİM KURULU RESMİ AÇIKLAMA

Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin, Kulüp Lisans Kurulu'nun 04.08.2020 tarihinde ilan edilen Takım Harcama Limitlerine İlişkin kararına itirazı incelendiDuruşma için tayin edilen 13.08.2020 Perşembe günü saat 15:30'da video konferans yoluyla icra edilen duruşmada Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin vekilleri Av. Alper Pirşen ve Av. Özge Tokarlı Gündüz'ün hazır oldukları görüldü, sözlü beyanları alındı. Yapılan müzakere neticesinde; Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin Kulüp Lisans Kurulu'nun Takım Harcama Limitlerine İlişkin kararına itirazının reddine, oybirliği ile karar verilmiştir. 

ALİ KOÇ NELER SÖYLEMİŞTİ?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç geçtiğimiz gün Kulüpler Birliği toplantısının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Köşeye sıkıştırılmış vaziyetteyiz. 64'ten 18'e inmek imkansızdan öte bir şey. Bu nasıl bir şey biliyor musunuz? Ben TFF'ye gidip diyeceğim ki, 4 haftada Levent'te daireye taşın. Arabaları bırakın, bisikletle işe gidin. Çalışanını 50 kişiye indirip hemen yapın." ifadelerini kullandı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"