comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin gözdesi Emre Mor'un eski danışmanı: 'Derdimiz para değil ama...'

22 Ağustos 2017, Salı 22:35
Fenerbahçe'nin gözdesi Emre Mor'un eski danışmanı: 'Derdimiz para değil ama...'

Fenerbahçe'nin bu yaz transfer döneminde kiralamak istediği Emre Mor'un eski danışmanı Soofizadeh'ten önemli açıklamalar geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin bu yaz transfer gündeminde yer alan fakat son olarak Milan'a transfer olacağı açıklanan Emre Mor'un Muzzi Özcan ile birlikte yollarını ayırdığı eski danışmanı Soofizadeh'ten genç yıldızla alakalı son derece çarpıcı açıklamalar geldi. Emre Mor'un Inter'e transferinin neden gerçekleşmediğini söyleyen Soofizadeh, genç yıldızın kariyerine dair de önemli açıklamalarda bulundu. 


Emre Mor'un eski danışmanından transfer açıklaması


Emre Mor'un eski danışmanı Soofizadeh, genç yıldızın Inter'e transferinin neden gerçekleşmediği konusunda, "Inter ile anlaştık fakat sonra kontrat şartları değiştirildi. İstekler değişti. Emre'nin serbest kalma bedelinin 80 milyon euro olmasını istediler. Her anlaştığımızda Inter yönetimi anlaşmayı bozdu ve farklı farklı isteklerde bulundu. Bu yüzden transfer gerçekleşmedi." ifadelerini kullandı. 

"BARCELONA VE REAL MADRİD EMRE MOR'U İSTEMEDİ"
Emre Mor'un Barceloveya veya Real Madrid kulüplerinden birine transfer olmayı istediğini söyleyen Soofizadeh, "Inter dışında Emre'yi Lille, Everton, Huddersfield ve Real Betis istedi. Ancak Emre'nin isteği Real Madrid veya Barcelona'ya gitmekti. Bu kulüpler ise Emre Mor'u istemedi." ifadelerini kullandı. 

Soofizadeh son olarak Hakan Çalhanoğlu'nun Emre Mor'u kontrol ettiğini söylerken, "Emre onu dinliyor. Hakan, Emre'ye büyük kulüplere gitmesi yönünde tavsiyelerde bulunuyor. Emre ile şu an görüşmüyoruz. Ancak hala cevaplanammış sorular var. Bizim derdimiz kesinlikle para değil." diye konuştu. 
 

Emre Mor hangi takıma transfer olacak? Eski menajeri Muzzi Özcan açıkladı


Emre Mor'un yollarını ayırdığı menajer Muzzi Özcan ise bu kararın ardından Beyaz TV'ye bağlandı ve açıklamalarda bulundu. Muzzi Özcan, "Emre Mor'u milli takıma kazandırmak için çok uğraştım ama profesyonellik dışı olaylar yaşandı. Ağırıma giden durumlar oldu. Emre Mor'un neden beni gönderdiğini sonra açıklayacağım ama kimse Emre'yi suçlamasın. Bizim onunla aramızdaki olay bizi ilgilendirir. Herkes Emre Mor'a destek olsun." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)