comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin gözdesi Ben Arfa'da karar çıktı

31 Ağustos 2017, Perşembe 21:48
Fenerbahçe'nin gözdesi Ben Arfa'da karar çıktı

Fenerbahçe'nin transferdeki gözde isimlerinden Hatem Ben Arfa geleceğiyle ilgili kararını verdi ve yönetime iletti. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe Transfer gündeminde özellikle bu dönemde sürekli ismi geçen Hatem Ben Arfa kararını verdi. Transferin son gününde PSG'de kalıp kalmayacağı merak edilen yıldız futbolcu geleceğiyle ilgili son kararını verdi. 
 

Fenerbahçe Ben Arfa'yı transfer ediyor mu?


Transfer döneminde sürekli olarak Türk takımlarıyla ismi anılan Hatem Ben Arfa'nın özellikle son günlerde Fenerbahçe'ye geleceği iddia edilmişti. Sarı Lacivertli kulüpten yapılan açıklamada Ben Arfa ile ilgilendiği yönündeki iddialarının yalanlanmasının ardından yıldız futbolcu da geleceğiyle ilgili kararını verdi. 

Türkiye'ye transfer olmak istemeyen Hatem Ben Arfa, Aralık ayına kadar Paris Saint-Germain'de kalma kararı aldı.Hatem Ben Arfa genç takıma gitme pahasına rağmen kulüpten kalan 7 milyon euro'luk ödemesini alarak ayrılmak istediğini PSG yönetimine iletti. 
 

Fenerbahçe'den Hatem Ben Arfa açıklaması


Son dönemde medyada futbolcu Hatem Ben Arfa'nın kulübümüze transferi ile ilgili gerçek olmayan haberler yer almaktadır.
Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, konuyla ilgili en doğru bilgileri şahsen vermiş olup, geçen 1 aylık süreçte oyuncunun kulübüyle olan problemleri devam etmektedir ve durumunda herhangi bir değişiklik yoktur. Dolayısıyla oyuncunun kulübümüze transferiyle ilgili çıkan haberler yalandır.

BEN ARFA'DAN INSTAGRAM PAYLAŞIMI: "KALIYORUM"

Yıldız futbolcu transferin bitmesine sayılı dakikalar kala instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Beklendiği gibi kalıyorum." ifadelerini kullandı. Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.