comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin gözdesi Ben Arfa PSG'de yine krize sebep oldu

29 Eylül 2017, Cuma 17:41
Fenerbahçe'nin gözdesi Ben Arfa PSG'de yine krize sebep oldu

Fenerbahçe'nin transfer döneminde gündemine gelen Ben Arfa, PSG'de bir kez daha kadro dışı bırakıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe Transfer gündeminde bu yaz en fazla konuşulan isimlerden biri olan Hatem Ben Arfa'nın PSG'de başı sıkıntıdan kurtulmuyor. Transfer döneminin kapanmasıyla birlikte PSG'de kalmaya karar veren yıldız futbolcu kadro dışı bırakıldıktan sonra affedilmişti. Ancak PSG'de teknik direktör Unai Emery Hatem Ben Arfa ile ilgili yeni bir karar daha aldı. 
 

Fenerbahçe'nin Hatem Ben Arfa transferi neden olmadı?


Bu yaz transfer döneminde Fenerbahçe'nin gündemine gelen Hatem Ben Arfa özellikle son günlerde en fazla konuşulan isimlerden biri olmuştu. Sarı Lacivertli takım daha sonrasında resmi internet sitesinden bu haberleri yalanmasına rağmen başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler hem maliyet, hem de Ben Arfa'nın kalma kararı alması nedeniyle bu transferin gerçekleşmediğini açıkladı. 


Ben Arfa PSG'de oynuyor mu?


PSG'de teknik direktör Unai Emery sezon başında kadro dışı bıraktığı Ben Arfa'yı yeniden rezerv takıma gönderdi. Emery yaptığı açıklamada, "Sezon başlamadan önce herkes takımdaki durumunu biliyordu. Ben Arfa ile de konuşmuştuk ve o da farkındaydı. Ben Arfa bu hafta ve önümüzdeki günlerde kadroda yer almayan oyuncularla çalışmayı yapacak." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)