comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin Giuliano transferinde Emre Bol'dan Trabzonspor'a çağrı

12 Ağustos 2017, Cumartesi 19:37
Fenerbahçe'nin Giuliano transferinde Emre Bol'dan Trabzonspor'a çağrı

Fenerbahçe'nin Giuliano'yu İstanbul'a getirip sağlık kontrollerinden geçirmesinin ardından Trabzonspor'un dau bu futbolcu için devreye girmesi ortalığı karıştırdı. Emre Bol yaşananlar üzerine açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Transfer gündeminde Giuliano bilmecesi! Zenit'le kiralık olarak anlaşma yapıldıktan sonra İstanbul'a gelerek sağlık kontrollerinden geçen yıldız futbolcu için Trabzonspor'un da devreye girmesi büyük bir kriz yaşanmasına sebep oldu. Fenerbahçe ve Trabzonspor arasında Giuliano transfer krizine dair A Spor'da Emre Bol açıklamalarda bulundu. 
 

Trabzonspor'dan Giuliano transferi hamlesi


Trabzonspor'un Giuliano için Zenit ile görüştüğü ve anlaşma sağladığı, oyuncuyla da anlaşması halinde transferi bitirceği iddia edildi. Bu gelişme üzerine FutbolArena'nın ulaştığı bordo mavili yetkililer, "Giuliano için Zenit ile anlaştık. Dolayısıyla şimdi oyuncuyla görüşeceğiz. Eğer anlaşma sağlarsak transfer bitecek. Biz Zenit ile daha önce görüştük. Transferde son aşama oyuncuyla anlaşmak. Eğer oyuncu kabul etmezse Zenit'e dönecek" ifadelerini kullandılar.
 

Fenerbahçe Giuliano transferinde sorun var mı?


Yaşanan bu krizin ardından Fenerbahçe ve Trabzonspor arasındaki Giuliano savaşıyla ilgili olarak Fotomaç muhabiri Emre Bol, açıklamalarda bulundu. Göztepe - Fenerbahçe maçı öncesinde A Spor'a konuşan Emre Bol, "Fenerbahçe yöneticileriyle görüştüm. Sorun olmadığını söylediler.  ifadelerini kullandı. 

EMRE BOL'UN SÖZLERİ:
"GİULİANO'NUN OTURACAĞI EVİ SÖYLEYEYİM İSTERSENİZ"

Şöyle bir durum var. Giuliano ile görüşme yapmak için önce kulübünden izin alman gerekiyor. Bu şart. Yoksa UEFA ve FIFA ceza veriyor. Fenerbahçe bu oyuncuyla bırak görüşme yapmayı, sağlık kontrolüne getirdi. Bu da demek oluyor ki Zenit'ten izin alınmış. Sonuçta boşta bir oyuncu değil. Zenit'le yapılan görüşmeler neticesinde Giuliano sağlık kontrolünden geçildi. Müze gezdirildi. Acarkent'te ev baktılar. Oturacağı siteyi söyleyeyim isterseniz. 

"BU DURUM ZENİT'İN HOŞUNA GİDER"

Bu durum Zenit'in hoşuna gider. Trabzonspor'un da araya girmesiyle rakamı çıkaracaklar. Fenerbahçe ilk yılı kiralık, sonrasında bonservisini alma istiyor. Rakamlar yükselecek. Ülke futbolu zarar görecek. 

"TRABZONSPOR'UN ELİNDE ISLAK İMZA VARSA ÇIKSIN AÇIKLASIN"

Garip garip internet sitelerinde, sosyal medya hesaplarında Trabzonspor, Giuliano haberleri yazılıyor. Trabzonspor yönetiminden ben birşey duymadım. Biz Giuliano ile anlaştık demediler. Bu biraz da Mehmet Ekici savaşı gibi duruyor. Ne oldu? Trabzonspor zararlı duruma düştü. Resmi bir şey duymadım ama Trabzonspor eğer bunu yapmak istiyorsa onlar zararlı çıkar. "Trabzonspor'un elinde ıslak imzası varsa çıksın açıklasın. Hep beraber öğrenelim."

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)