comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin eski futbolcusundan Aykut Kocaman'a uyarı: "İnşallah akıllanmıştır"

16 Haziran 2017, Cuma 21:16
Fenerbahçe'nin eski futbolcusundan Aykut Kocaman'a uyarı:

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman ikinci döneminde başarılı olabilecek mi? Beyaz Futbol yorumcusu Abdülkerim Durmaz, FutbolArena'ya konuştu. 

FutbolArena Röportaj - Fenerbahçe'de Aykut Kocaman dönemi resmen başladı. Yeniden sarı lacivertli kulübe dönen tecrübeli teknik adam 2 yıllık sözleşmeye imza attı. Aykut Kocaman, Fenerbahçe ile anlaştıktan sonra ilk olarak FB TV'ye konuk oldu ve bazı açıklamalar yaptı. Öte yandan Aykut Kocaman'ın yeniden Fenerbahçe'ye dönüşüyle alakalı olarak eski Fenerbahçeli futbolcu ve şu anda Beyaz Futbol'da yorumculuk yapan Abdülkerim Durmaz, FutbolArena'ya değerlendirmelerde bulundu. 


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman başarılı olacak mı?


Fenerbahçe'ye geri dönen Aykut Kocaman'ın başarılı olup olamayacağı konusuyla alakalı olarak Abdülkerim Durmaz, FutbolArena'ya değerlendirmelerde bulundu. 

"AYKUT KOCAMAN İNŞALLAH AKILLANMIŞTIR"
Beyaz Futbol yorumcusu Abdülkerim Durmaz, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, "İnşallah akıllanmıştır. Yıldız oyuncusu takıntısından bir an önce kurtulması lazım. Alex gibi büyük bir hatası var. Hissettiğim Lens'in transferinde de soğuk davranıyor. Başlamadan en büyük hatası bu olur. Lens'i istememek hata olur. İnşallah başarılı olur ama." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertlilerle ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"