comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin Dudu transferinde engel çıktı

05 Eylül 2017, Salı 09:37
Fenerbahçe'nin Dudu transferinde engel çıktı

Fenerbahçe Brezilyalı yıldız futbolcu için Palmeiras kulübü ile pazarlık halinde. Fenerbahçe'nin Dudu transferinde son gelişmeler FutbolArena'da.

FutbolArena - Fenerbahçe Transfer çalışmaları kapsamında bir dönem adı Beşiktaş ile anılan Brezilyalı orta saha oyuncusu Dudu ile ilgileniyor. Fenerbahçe ile ilgili son dakika transfer haberleri FutbolArena'da.


Fenerbahçe'nin Dudu transferinde son dakika gelişmesi


Fenerbahçe Brezilyalı futbolcu Dudu ile ilgileniyor. Uzun süredir görüşme halinde olan ve ilk resmi teklifi kabul edilmeyen Fenerbahçe yönetimi Dudu transferindeki engelleri aşabilmiş değil.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre, Palmeiras, Brezilyalı yıldız için talep ettiği 6 milyon Euro bonservis bedelini peşin istedi. Fenerbahçe buna olumsuz yanıt verirken, taraflar ortak noktada buluşmak adına yeniden masada.
 

Fenerbahçe'nin ilgilendiği Brezilyalı yıldız Dudu kimdir?


Brezilyalı futbolcu Dudu futbola Cruzeiro altyapısında başladı. 2010 yılında Coritiba'ya kiralık gönderilen futbolcu, 2011 yılında 5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Dinamo Kiev'e transfer oldu. Burada 3 sezon forma giydikten sonra 2014'te yeniden ülkesine dönen oyuncu Gremio'da kiralık olarak top koşturdu. 1 yıl sonra Palmeiras tarafından 3 milyon Euro karşılığında transfer edildi. Palmeiras ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan 
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.