comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin Bjelica'ya yaptığı teklif! İtalyan muhabir açıkladı

06 Mayıs 2020, Çarşamba 00:27
Fenerbahçe'nin Bjelica'ya yaptığı teklif! İtalyan muhabir açıkladı

İtalyan muhabir Nicolo Schira, Fenerbahçe'nin Hırvat teknik direktör Nenad Bjelica'ya önerdiği sözleşmeyi açıkladı.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin teknik direktör arayışlarında öne çıkan Hırvat teknik direktör Nenad Bjelica için yeni bir iddia ortaya atıldı. Ali Koç önderliğindeki Fenerbahçe'nin Bjelica'ya yıllık 2 milyon euro teklif ettiği öne sürüldü.
 

Fenerbahçe, Bjelica ile anlaştı mı?


İtalyan muhabir Nicolo Schira sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Fenerbahçe, Hırvat teknik direktör Nenad Bjelica'ya 2022'ye kadar yıllık 2 milyon euro teklif etti. Taraflar arasında görüşmeler devam ediyor" ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE'NİN TEKNİK DİREKTÖR ADAYLARI
Öte yandan FutboArena TV'de konuşan Milliyet Gazetesi Fenerbahçe muhabiri Senad Ok, "Bjelica, Fenerbahçe için kısa vadede bulunabilecek en iyi hoca. Yarın bir yönetim kurulu toplantısı olacak. Bjelica ismi şu anda öne çıkıyor. Emre Belözoğlu'nun görüşü de belirleyici olacak. Baba - oğul Lucescu da adaylar arasında yer alıyor. Manuel Pellegrini'nin gelme şansını yaşı ve maliyeti nedeniyle düşük buluyorum." dedi.

BJELİCA'DAN FENERBAHÇE AÇIKLAMASI

Geçen hafta ülke basınına açıklamalarda bulunan Nenad Bjelica, "Bjelica, Hırvat basınına yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe ile Çarşamba gecesi bir görüşme yaptığımızı söyleyebilirim. Bu ilk resmi görüşmemizdi. Yeni olan gelişme bu ama şu anda dediğim gibi sadece bu görüşme oldu." ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!