comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin Aykut Kocaman kararı

11 Mart 2017, Cumartesi 13:20
Fenerbahçe'nin Aykut Kocaman kararı

Fenerbahçe'de gelecek sezon takımın başına yeniden Aykut Kocaman geçiyor. Son dakika Fenerbahçe spor haberleri.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk umudu azalan Fenerbahçe'de teknik direktör Dick Advocaat ile yollar ayrılacak. Hollandalı teknik adam, Alanyaspor maçı sonrası, "Kararımı yönetime bildirdim" açıklamasını yaptı. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre sarı lacivertli yönetim konuyla ilgili gelecek hafta bir açıklama yapacak.
 

Fenerbahçe, Aykut Kocaman ile anlaştı mı?


Dick Advocaat'ın ayrılmasıyla birlikte takımın başına Kocaman gelecek.  Hollanda'nın ayrılığı henüz resmiyet kazanmasa da sezon sonu ile birlikte ayrılık gerçekleşecek. Yeni sezonun planlamasında geç kalmak istemeyen yönetim de Kocaman'a, Hocam sen planını yeni sezona göre yap" dedi. Konyaspor'dan sezon sonu ayrılık kararı alan deneyimli teknik adam şimdiden sarı lacivertli takımın yeni sezon kadro planlaması ile ilgili çalışmalara başladı.
 

Aykut Kocaman Konyaspor'dan ayrılacak mı?


FutbolArena, Aykut Kocaman'ın geleceği ile ilgili önemli bilgilere ulaştı. Kocaman, yeni sezonda Konyaspor'dan ayrılma kararı aldı.

Sezon başı Fenerbahçe'nin teklifini, takımını yarı yolda bırakmamak adına kabul etmeyen çalıştırıcı ardından yönetimin yaptığı eleştirel bildiri ile büyük şok yaşadı. Bu durumun da etkisi ile yeni sezonda ayrılma kararını prensipte aldı. Fenerbahçe de Kocaman ile yeni sezon için temasa geçti.
Advocaat'ı düşünmeyen yönetim Kocaman'a haber gönderdi. Şu anki yol haritasına göre Kocaman sezon sonu ayrılacak ve yeni sezonda tekrar Fenerbahçe'nin başına geçecek.

FutbolArena Transfer Arenası (16 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.