comScore
1 / 6

Fenerbahçe'nin Alberth Elis transferi için flaş iddia

 

FutbolArena - Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ederken gündemde yer alan isimlerden biri olan Alberth Elis için yeni bir iddia ortaya atıldı. 

 

2 / 6
Houston’da forma giyen futbolcunun yüksek maliyeti nedeniyle transfer görüşmelerinin tıkandığı ve oyuncunun MLS’te kalacağı öne sürüldü.

3 / 6

Honduras basınında yer alan haberlere göre Houston’un 8 milyon euro istediği futbolcu için Fenerbahçe en fazla 6 milyon euro teklif etti.
4 / 6
Sarı lacivertli kulübün yaptığı teklifi artırmaması üzerine görüşmelerin askıya alındığı belirtildi. Alberth Elis’in en azından önümüzdeki 6 aylık süreçte Houston’da kalmasının kesinleştiği kaydedildi.
5 / 6
Alberth Elis geçtiğimiz günlerde ülke basınına verdiği röportajda Fenerbahçe’den teklif aldığını ve Türkiye’de forma giymek istediğini söylemişti.

6 / 6
22 yaşındaki Honduraslı futbolcu Alberth Elis, kariyerinde Olimpia, Moterrey, Houston formaları giydi. Alberth Elis, sağ kanatta görev yapabilen bir futbolcu. MLS’te 56 maça çıkan Alberth Elis, 21 gol, 12 asistlik performans sergiledi. Honduras Milli Takımı’nda da 31 maçta 7 gol atan Alberth Elis, Amerika Ligi’nde Houston forması giyiyor.