comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin, Akhisarspor maçı ilk 11'i

08 Mayıs 2018, Salı 21:37
Fenerbahçe'nin, Akhisarspor maçı ilk 11'i

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Akhisarspor ile oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası finalinin kadrosunu belirlerken, Nabil Dirar'dan gelen haber de teknik heyeti sevindirdi. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası finalinde 10 Mayıs Perşembe günü Akhisarspor ile karşılaşacak. Sarı Lacivertli takımda bir süredir sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Dirar'dan sevindirici haber geldi. 

Fenerbahçeli futbolcu Nabil Dirar, uzun süre sonra ilk kez takımla birlikte gerçekleşen antrenmanın tamamında yer aldı. Önceki çalışmaların sadece bir bölümünde yer alan ve sonrasında bireysel olarak antrenmanını gerçekleştiren Dirar, 8 Mayıs Salı günü takımla birlikte gerçekleşen antrenmanın tamamında çalıştı. 


Akhisarspor - Fenerbahçe maçı 11'leri


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Ziraat Türkiye Kupası finalinde Akhisarspor ile oynanacak karşılaşmada ilk 11'ini bozmayacak. Kasımpaşa ve Bursaspor maçlarındaki kadroyu sahaya sürecek olan Aykut Kocaman, eğer tam olarak hazır olması halinde Alper'in yerine Nabil Dirar'ı kadroya alacak. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"