comScore
1 / 8

Fenerbahçe'nin 4 büyük hedefi! Transfer bombası

FutbolArena - Antalya kampını tamamlayarak İstanbul’a dönen Fenerbahçe’de transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

 

2 / 8
Ara transferde Barış Alıcı’yı Yeni Malatyaspor’a, Ozan Tufan’ı Alanyaspor’a kiralayan, Yiğithan Güveli’yi Yeni Malatya’ya bonservisiyle veren, aynı ekip ten stoper Sadık Çiftpınar’ı alan sarı lacivertli ekibin gündeminde şu anda dört isim var.

3 / 8
Son dönemde ismi en çok zikredilen iki isim, Serdar Aziz ve Tolgay için Galatasaray ve Beşiktaş’ın atacağı adımlar bekleniyor. Serdar için Galatasaray’ın fiyatında indirime gitmesi bekleniyor.

4 / 8

YA FENERBAHÇE YA DA YURTDIŞI

<h2>YA FENERBAHÇE YA DA YURTDIŞI</h2>
Şenol Güneş’in çok beğendiğini açıkladığı Serdar Aziz için Beşiktaş da devreye girdi ancak tecrübeli oyuncunun gönlünün Fenerbahçe’den yana olduğu öğrenildi. Fenerbahçe olmazsa Serdar’ın yurt dışına gitme ihtimali büyük.

5 / 8
Beşiktaş’ın gözden çıkardığı Tolgay Arslan için temaslar sürse de siyah beyazlılar ağırdan alıyor. Beşiktaş Tolgay’a karşılık takasta Şener Özbayraklı’yı isterse sarı lacivertliler buna karşı çıkıyor.

6 / 8
Tolgay transferi istese de iki kulüp arasında bir türlü anlaşma sağlanamaması nedeniyle bu transferin gerçekleşme ihtimali her geçen gün azalıyor.

7 / 8

TALİBİ ÇIKMAZSA GELECEK

<h2>TALİBİ ÇIKMAZSA GELECEK</h2>
Nijeryalı sağ kanat Victor Moses’ı Chelsea’den 1.5 yıllığına kiralamak isteyen Fenerbahçe şu anda beklemede zira İngiliz ekibi üçtür kiraladığı 28 yaşındaki oyuncuyu artık bonservisiyle satmak istiyor.

8 / 8
2012 yılında 11.5 milyon Euro’ya Wigan’dan aldığı Moses’tan bir türlü istediği verimi alamayan Chelsea, eğer talip çıkmazsa Fenerbahçe’nin kiralık teklifini kabul edecek. (Hürriyet)