comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin 3 yabancı transferi planı

22 Kasım 2017, Çarşamba 15:42
Fenerbahçe'nin 3 yabancı transferi planı

Fenerbahçe yönetimi devre arasında yapılacak transferler için kollarını şimdiden sıvamış durumda. Fenerbahçe yönetiminde bir diğer konu ise gönderilecek oyuncular.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe yönetimi devre arasına kadar Süper Lig'deki pozisyonlarını en az hasarla atlatıp devre arasında yapılacak transferler ile birlikte ikinci yarıya daha güçlü girmeyi planlıyor. Sarı lacivertli yönetim teknik direktör Aykut Kocaman ile birlikte transfer planına şimdiden başlamış durumda.


Fenerbahçe devre arası kaç transfer yapacak?


Fenerbahçe yönetimi devre arasında yapılacak transferler için kollarını şimdiden sıvamış durumda. Teknik direktör Aykut Kocaman önderliğinde yapılacak yeni transferlerle birlikte ligin ikinci yarısına daha güçlü girilmek isteniyor. Fenerbahçe yönetiminin 3 yabancı transferi planı var. 3 yabancı oyuncudan birisi ise henüz lisansı çıkartılamayan ve büyük beklentiler altında kadoraya kazandırılan Elif Elmas ismi bulunuyor.

ÜÇ OYUNCUYA GİT DENECEK GİTMEZLERSE..
Fenerbahçe'de uzun süredir kadroda yer alamayan golcüler Robin van Persie, Fernandao ve Aatıf'ın durumları ise henüz tam netlik kazanmış değil. Üç oyuncunun takımdan ayrılmasına zor gözü ile bakılırken, takımdan ayrılmamaya ısrar ederlerde Fenerbahçe yönetimi yeni transferlere yer açabilmek için üç ismi liste dışı bırakmak durumunda kalacak.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)