comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeliı Mehmet Topal'dan ayrılık açıklaması

28 Mayıs 2019, Salı 18:51
Fenerbahçeliı Mehmet Topal'dan ayrılık açıklaması

Menajer Batur Altıparmak, Fenerbahçe kaptanı Mehmet Topal'ın açıklamasını sosyal medyadan paylaştı. Topal, "Beni tanıyan bilen herkese tekrar ediyorum. 'Gidiyorum, vefasızlığa tahammül edemem' gibi cümleleri kullanmam söz konusu olamaz." dedi.

FutbolArena - Fenerbahçe kaptanlarından Mehmet Topal, son maçta gördüğü tepkiler sonrası "Kalmanın bir anlamı yok. Bu kadar vefasızlığa tahammül edemem" dediği iddialarını basın açıklaması ile yalanladı.
 

Mehmet Topal Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


"Yoğun ve yorucu bir ligin son maçına huzur ve büyük bir inançla girdiğim an, bir kısım taraftarımızın psikolojik yorgunluk sonrası tarafıma gösterdikleri tepki ile ilgili herhangi bir açıklamam olmadı. Tarafımdan yapıldığı iddia edilen basın açıklamasının bazı medya organlarında yer almasını üzüntüyle takip ettim. Yaşanan olayın ardından 'takımda kalacağım, gideceğim, vefasızlık vb' söylemleri değil basın açıklaması, sözlü olarak dahi telaffuz etmedim. 

Kırgınlıklar, kızgınlıklar yaşanır ve bunlar insana özgü yaşanması gereken duygulardır. Bazen kırgın, bazen mutlu olmak insanın doğasında var. Anlık yaşanan duygu değişimleri ile hareket edecek kadar düşüncesiz olmadım. 
"BENİ TANIYANLARA TEKRAR EDİYORUM"

Sadece bilin ki, başlatılan kurgu ve oluşturulmaya çalışılan algı; yapanların istediği şekilde sonlanmayacak. 

Beni tanıyan bilen herkese tekrar ediyorum 'gidiyorum, vefasızlığa tahammül edemem' vs. bu cümleleri zaten kullanmam söz konusu olamaz. Bu haberleri kurgulayanları da vicdanları ile baş başa bırakıyorum."

NELER OLMUŞTU?

Fenerbahçe sahasında Antalyaspor'u Zacj, Eljif Elmas ve Victor Moses'in golleri ile 3-1 mağlup etti. Mücadelenin ikinci yarısında tecrübeli futbolcu Mehmet Topal oyuna girdiği andan itibaren bazı Fenerbahçeli taraftarların ıslıklı protestosuna mazur kaldı.

Yaşanan bu gelişme üzerine Fenerbahçe kaptanı Mehmet Topal teknik heyete dönerek 'Beni değiştirin' işareti yaptı ancak Ersun Yanal, Mehmet Topal'ı oyunda tutarak tribünlere tepki göstermemelerini istedi.

Sarı lacivertlilerle ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!