comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli yönetici Erol Bilecik, Aykut Kocaman'ı gönderebilirsiniz yorumunu beğendi

14 Haziran 2018, Perşembe 19:11
Fenerbahçeli yönetici Erol Bilecik, Aykut Kocaman'ı gönderebilirsiniz yorumunu beğendi

Fenerbahçe yöneticisi Erol Bilecik'in sosyal medya hesabından bir takipçinin "Bayram hediyesi olarak Aykut Kocaman'ı gönderebilisiniz." şeklindeki yorumu beğenmesi twitter'da büyük yankı uyandırdı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de yeni başkan Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde yer alan yönetici Erol Bilecik kendisine ait sosyal medya hesabında bir takipçinin, "Bayram hediyesi olarak Aykut Kocaman'ı gönderebilirsiniz?" şeklindeki yorumu beğenince sosyal medyada yankı uyandıran bu hareketin ardından Erol Bilecik bir açıklama yayınladı. 

Erol Bilecik, "Aykut Kocaman'ı gönderebilirsiniz." şeklindeki yorumu beğenince, yanlış anlaşılmalara dayanmaması adına yaptığı açıklamada, "Takipçilerimin bayram tebriklerini beğenirken bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğimi gördüm. Sehven yaptığım bir beğeninin takımımızın teknik yapılanmasına ilişkin yorumum olarak algılandığını fark ettim. Beğenimin maksadı yalnızca bir bayram tebriğine yanıt vermektir." ifadelerini kullandı. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Aykut Kocaman gönderildi mi?


FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Fenerbahçe yeni yönetimi, Aykut Kocaman ile kesin olarak yola devam etmeme kararı aldı. 
Aykut Kocaman yapılan görüşmelerin ardından tatile çıktı ve yeni sezonda Fenerbahçe'nin başında olmayacak. Buna göre Fenerbahçe'de 2. Aykut Kocaman dönemi de kapanmış oldu. 

AYKUT KOCAMAN HABER BEKLEDİ AMA GELMEDİ
Aykut Kocaman'ın Ali Koç ve Damien Comolli ile yaptığı ilk görüşmenin ardından yeni bir toplantı için haber beklediği ancak Başkan Ali Koç'un yoğunluğu nedeniyle beklenen görüşmenin bir türlü yapılamadığı öğrenildi. Kocaman'ın da ailesiyle birlikte ertelediği tatil planını daha fazla uzatmama adına böyle bir karar aldığı ve yönetimin davet etmesi durumunda tatilini keserek görüşmeye gelmeyi planladığı bilgisine ulaşıldı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)