comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli yıldızdan twitter'da takipçisine: 'Boş konuşma!'

13 Kasım 2017, Pazartesi 21:02
Fenerbahçeli yıldızdan twitter'da takipçisine: 'Boş konuşma!'

Fenerbahçe Doğuş Basketbol takımının yıldız oyuncusu Gigi Datome'nin sosyal medyadan bir takipçisine verdiği cevap büyük yankı uyandırdı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Doğuş Basketbol takımının yıldız oyuncusu Gigi Datome kendisine ait sosyal medya hesabında en aktif kullanan oyuncuların başında gelirken, İtalyan yıldızın bir diyalog esnasında takipçisine verdiği cevap sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 

GİGİ DATOME'DEN TAKİPÇİSİNE: "BOŞ KONUŞMA"
Gigi Datome'nin sosyal medyada paylaştığı tweetin altına Metin Can isimli kullanıcı, "Anam Olympiakos oyuncuları da mı milli takımlara katılmama kararı almışlar. Onlar da mı vatan haini olmuşlar?" cevabına İtalyan yıldız "Boş konuşma." diye yanıt verdi. 

Hatırlanacağı üzere THY Euroleague ve Tahincioğlu Basketbol Ligi'nin son şampiyonu Fenerbahçe Doğuş'un Türk oyuncuları, A Milli Takım'da forma giymeyecekleri açıklanmıştı. 


Luigi Gigi Datome kimdir?


Luigi Datome 27 Kasım 1987 tarihinde İtalya'da dünyaya geldi. Profesyonel kariyerine 2003 senesinde Montepaschi Siena'da başlayan Luigi Datome, burada dört sezon geçirdikten sonra 2007 yılının Şubat ayında bir başka İtalyan takımı Scafati Basket'e geçti ve 2007-2008 sezonunu da burada bitirdi. Luigi Datome, esas çıkışını 2008 yazından gerçekleştirdi ve İtalya'nın en güçlü ekiplerinden olan Virtus Roma'ya tranfer olmasını sağladı. 2008-2009 sezonunda gösterdiği performansla İtalya'nın 22 yaş altında en değerli oyuncusu seçildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)