comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Volkan Demirel'in menajeri açıkladı: 'Futbolu bırakacağı tarih...'

12 Eylül 2017, Salı 01:18
Fenerbahçeli Volkan Demirel'in menajeri açıkladı: 'Futbolu bırakacağı tarih...'

Fenerbahçeli Volkan Demirel'in menajeri Erdinç Şahit, tecrübeli kalecinin durumuyla alakalı olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de bu sezon yediği hatalı goller nedeniyle eleştirilerin odak noktası olan kaleci Volkan Demirel'in ayrılacağı yönündeki iddialarına menajeri Erdinç Şehit yanıt verdi. Erdinç Şehit, Volkan Demirel'in futbolu ne zaman bırakacağı konusunda da son derece çarpıcı bir açıklama geldi. 


Fenerbahçe'de Volkan Demirel ayrılıyor mu?


Fenerbahçe'de sezon başından bu yana hazırlık maçları dahil olmak üzere yediği hatalı gollerle eleştirilen Volkan Demirel'in ayrılacağı yönündeki iddialara tecrübeli kalecinin menajeri Erdinç Şehit noktayı koydu. Beyaz TV'ye bağlanan Erdinç Şehit şunları söyledi:

"VOLKAN MUTSUZ DEĞİL"
"Volkan Demirel'in hiç morali bozuk falan değil. Yarın öbürgün de toparlanır. Hiç sıkıntı yok. Yeni baba oldu. Gayet moralli. Çok çalışıyor. Fenerbahçe'yi bırakacağı haberleri de tamamen söylentidir. Volkan inanılmaz bir Fenerbahçelidir ve dünya çapında bir kalecidir. Volkan'ın en ufak mutsuz olabileceği bir ortam da yok." ifadelerini kullandı. 

"40.5 YAŞINA KADAR OYNAMA HEDEFİ VARDIR"
"Volkan Demirel'in 40.5 yaşına kadar oynama hedefi var. Oliver Kahn'ı rekorunu kıracağım diyor. Kahn 40'ta bıraktığı için 6 ay fazla oynayacak. Böyle bir hedefi var."

"VOLKAN DEMİREL MİLLİ MAÇLARI İZLERKEN AĞLADI"

Erdinç Şehit, Volkan Demirel'in milli takıma geri dönüp dönmeme konusundaki isteği üzerine, "Ay Yıldızlı formadan bahsediyoruz. Kim geri çevirebilir ki? Ancak Lucescu'dan bize bir teklif gelmedi. Volkan'ın milli takımdaki yaşadıklarını da unutmayalım. İstanbul'daki maçta ona küfür edildi ve bir daha İstanbul'da maç oynanmadı. Volkan milli maçları izlerken ağladı." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.