comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Volkan Demirel'den maç sonu Sabri sorusuna yanıt

13 Ağustos 2017, Pazar 17:56
Fenerbahçeli Volkan Demirel'den maç sonu Sabri sorusuna yanıt

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Göztepe maçı öncesi seramonide el sıkışmadığı Sabri Sarıoğlu hakkında müsabaka sonrasında kendisine yöneltilen soruya yanıt verdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Spor Toto Süper Lig 1. haftasında oynanan Göztepe maçı öncesinde Sabri Sarıoğlu ile seramonide el sıkışmadı. Maçın ardından Sabri yaptığı açıklamada, "Volkan'ın kendisine yaptığı saygısızlıktan dolayı el sıkışmadığını." söylerken, müsabaka sonrasında tecrübeli kaleciye bu soru yöneltildi. 
 

Göztepe - Fenerbahçe maçı sonrası Sabri'den Volkan Demirel açıklaması


Volkan Demirel'in elini neden sıkmadığını açıklayan Sabri Sarıoğlu, "Volkan'ı yapılan saygısızlıktan dolayı hiçbir zaman affetmedim. Bu sebeple maç öncesi elini sıkmak istemedim" ifadelerini kullandı.

Mücadeleyi değerlendiren Sabri, "14 yıl sonra Süper Lig'deki ilk maçına çıkan Büyük Göztepe camiasına yakışır şekilde oynadık" sözlerini sarf etti.
 

Fenerbahçeli Volkan Demirel'e Göztepe maçı sonrası Sabri sorusu


Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel ise Göztepe maçının ardından kaybedilen 2 puan ve yediği hatalı gol nedeniyle oldukça üzgün gördü. İzmir'de Adnan Menderes Havaalanında deneyimli kaleciye Beyaz TV mikrofonları uzatıldı. Volkan Demirel ise verdiği cevapta, "Şimdi bunları konuşmak istemiyorum. Sabri konusunda da cevap vermek istemiyorum. Belki önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı yapacağım. Herkes kendi istediği gibi yaşıyor ve görüyor." diye yanıt verdi.
Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.