comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Van Persie'ye olay sözler! "Gelmesin kardeşim"

29 Ağustos 2017, Salı 11:05
Fenerbahçeli Van Persie'ye olay sözler!

Fenerbahçe'de Van Persie'nin sakatlığını öne sürerek Gençlerbirliği maçında oynamamasının ardından Milli Takım antrenmanındaki görüntüsü tartışma yarattı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Robin van Persie'nin Gençlerbirliği karşılaşmasında sakatlığını öne sürerek forma giymemesinin ardından Hollanda Milli Takımı'nın antrenmanındaki görüntüsü sarı lacivertlileri çıldırttı. Spor yorumcusu Abdülkerim Durmaz, Beyaz TV ekranlarında Hollandalı futbolcu hakkında sert eleştirilerde bulundu.


Fenerbahçe'de Van Persie için Abdülkerim Durmaz'dan Aziz Yıldırım'a çağrı


Derin Futbol programında konuşan Abdülkerim Durmaz, Van Persie'nin Hollanda idmanındaki görüntüsüyle ilgili şunları söyledi:

"Van Persie, Gençlerbirliği maçında omuzundan sakat, 2 hafta oynayamaz diye doktorlar rapor vermedi mi? Bu adam Hollanda Milli Takımı'nda oynarım diyor. Bu adam bizimle dalga mı geçiyor? Fenerbahçe köy takımı mı? Daha dün Fenerbahçe'nin maçında 'sakatım' deyip oynamadı. Bu adam Hollanda Milli Takımı'nda eğer oynarsa bunun parasını verin Hollanda'da da kalsın kardeşim. Bir de uutanmadan dönüp idmanlara mı çıkacak? Ayıp ya!"
Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"