comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Van Persie'den flaş transfer ve Feyenoord açıklaması! Gidiyor mu?

28 Ağustos 2017, Pazartesi 23:18
Fenerbahçeli Van Persie'den flaş transfer ve Feyenoord açıklaması! Gidiyor mu?

Fenerbahçeli futbolcu Van Persie, Hollanda Milli takım kampında transferiyle ilgili gelen soruları yanıtladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçeli futbolcu Robin Van Persie, Hollanda Milli takım kampında transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Feyenoord'un istediği ve teknik direktör Van Bronckhorst ile birlikte teknik heyetin bizzat istediklerini açıkladığı Hollandalı yıldız, geleceğiyle ilgili konuştu. 


Fenerbahçe'de Van Persie ayrılıyor mu?


Fenerbahçe'de omzundan geçirdiği sakatlığı nedeniyle 2 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanan Robin Van Persie, buna rağmen Hollanda Milli takım kampına katıldı ve antrenmana çıktı. Sakatlığıyla ilgili konuşmak istemeyen, omzundaki sıkıntının oynamasına engel olmadığını dile getiren Hollandalı yıldız antrenmanın ardından Hollanda basınına Feyenoord'a transferi hakkında konuştu. 

"FENERBAHÇE VE FEYENOORD TARAFTARLARINA YANLIŞ YAPMAK İSTEMİYORUM"
Van Persie Hollanda basınında Fox Sports'a yaptığı açıklamada, "Şu anda Fenerbahçe'nin oyuncusuyum. Hem Fenerbahçe'ye, hem de Feyenoord'a saygı duyuyorum ve iki kulübün taraftarları üzerinde yanlış bir izlenim bırakmak istemiyorum. Şu anda ağzımdan çıkan her kelime yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. O yüzden transferle ilgili şu anda konuşmam doğru olmaz." ifadelerini kullandı. 
 

Fenerbahçe'de Van Persie'nin sakatlığı ne durumda?


Fenerbahçe'de sezon başından bu yana bir türlü beklenen performansı sergileyemeyen Van Persie, UEFA Avrupa Ligi'nde Vardar maçında taraftarlar tarafından protesto edilmişti. Vardar maçının ardından kez omzundan sakatlanan ve omuz bağlarında yırtık tespit edilen Hollandalı futbolcu buna rağmen milli takım kadrosundan çıkarılmadı. 
Van Persie, Hollanda milli takımına seçildiği için minnettar olduğunu söylerken, "Burada olduğum için mutluyum. Deneyeceğim, elimden geleni yapacağım. Sakatlığım hakkımda konuşmak istemiyorum. Kendimi şu an iyi hissediyorum." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)