comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Van Persie için Feyenoord'dan flaş transfer açıklaması!

10 Temmuz 2017, Pazartesi 18:45
Fenerbahçeli Van Persie için Feyenoord'dan flaş transfer açıklaması!

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Van Persie'nin transferiyle ilgili olarak Feyenoord kulübünden dikkat çeken bir açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - FB Transfer gündeminde yıldız futbolcu Van Persie'nin yeniden Feyenoord'a döneceği yönündeki iddialar hakkında Hollanda cephesinden çarpıcı bir açıklama geldi. Fenerbahçe'de daha önce de Feyneoord'a transfer olacağı gündeme gelen Hollandalı yıldız hakkında Feyenoord yöneticisi Eric Gudde'den resmi bir açıklama geldi. 


Fenerbahçeli Van Persie Feyenoord'a mı transfer oluyor?


Feyenoord'un transfer politikası hakkında Hollanda basınına konuşan Gudde, taraftarların sabırlı olması gerektiğini söyledi. Eric Gudde, "Taraftarlarımız sabırlı olsun. Transferde henüz vaktimiz var, acele etmek istemiyoruz. Daha birçok büyük takım zaten transferleri bitirmedi ve hazır hale gelmedi. Sizlerin de sabırlı olması gerekiyor." diye konuştu. Gudde Van Persie ile ilgili gelen soruya ise, "Van Persie konusunda da sabırlı olun." yanıtını vererek akıllarda soru işareti bıraktı. 

AHMETHAN KÖSE'DEN VAN PERSİE AÇIKLAMASI!
Formasını layıkıyla taşıyabilmek için elinden geleni yaptığını ve Robin Van Persie ile anılmanın güzel bir şey olduğu söyleyen Fenerbahçeli genç futbolcu Ahmethan Köse şunları kaydetti:
“Aykut hoca gençler için her zaman bir şanstır ben de bu şansın farkındayım. O yüzden elimden geldiğince her idman oyunculardan, abilerimden bir şeyler kapmaya, bir şeyler öğrenmeye, kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Burada olmak çok güzel bir duygu. İlerleyen maçlarda daha da iyi olacağız. Aykut Kocaman varsa insan neden olmasın diyor kendi içinden. Ben de şu anki pozisyonumun farkındayım. Bunun için idmanlarda elimden geleni yapıyorum. Robin de gerçekten çok üst düzey bir oyuncu, dünya standardında bir oyuncu. Onunla beraber anılmak gerçekten çok güzel, inşallah formayı layıkıyla taşıyabilirim.”

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.