comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Van Persie için Advocaat'ın yardımcısından itiraf

23 Temmuz 2017, Pazar 20:25
Fenerbahçeli Van Persie için Advocaat'ın yardımcısından itiraf

Fenerbahçeli futbolcu Van Persie'nin performansı ve Feyenoord'a transfer ihtimaliyle ilgili Advocaat'ın yardımcısı Mario Been konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Dick Advocaat'ın yardımcısı Mario Been, Van Persie hakkında konuştu. Son günlerde Feyenoord'a transferi konuşulan ve teknik direktör Van Bronckhorst'un da istediklerini bizzat açıkladıkları Hollandalı yıldızın geleceğiyle ilgili Advocaat'ın yardımcısı Mario Been konuştu. 


Fenerbahçe'de Van Persie bu sezon nasıl oynayacak?


Fenerbahçeli futbolcu Van Persie'nin, Feyenoord'a transfer ihtimaliyle ilgili olarak Advocaat'ın yardımcısı Mario Been yaptığı açıklamada, "Feyenoord bu transferle daha da güçlenir. Van Persie büyük bir yıldız. Daha hala birçok büyük futbolcuda göremediğiniz yeteneklere sahip. Fenerbahçe'de çalışırken bizim için önemli bir oyuncuydu. Tabi tek handikabı var, o da yaşından dolayı fiziksel gerileme. Çünkü yoğun maç trafiğinde yıpranıyordu ve üst üste maçlar kendisinde fiziksel yıpranmaya neden oluyordu." ifadelerini kullandı. 
 

Fenerbahçeli Van Persie Feyenoord'a mı transfer oluyor?


Hatırlanacağı üzere Feyenoord'un transfer politikası hakkında daha önce de Hollanda basınına konuşan Gudde, taraftarların sabırlı olması gerektiğini söyledi. Eric Gudde, "Taraftarlarımız sabırlı olsun. Transferde henüz vaktimiz var, acele etmek istemiyoruz. Daha birçok büyük takım zaten transferleri bitirmedi ve hazır hale gelmedi. Sizlerin de sabırlı olması gerekiyor." diye konuştu. Gudde Van Persie ile ilgili gelen soruya ise, "Van Persie konusunda da sabırlı olun." yanıtını vererek akıllarda soru işareti bırakmıştı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.