comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Valbuena'nın imalı mesaj! Sosyal medyada...

11 Eylül 2017, Pazartesi 00:53
Fenerbahçeli Valbuena'nın imalı mesaj! Sosyal medyada...

Fenerbahçeli Valbuena'nın instagram hesabından beğenisi sosyal medyayı salladı. 

FutbolArena - Fenerbahçeli futbolcu Valbuena'dan takım arkadaşlarına gönderme. Sarı Lacivertli takımda bu sezon alınan başarısız sonuçlara rağmen ortaya koyduğu mücadeleci yapısıyla adeta tek başına savaşan yıldız futbolcu, taraftarların da sevgisini kazandı. Valbuena, sahadaki futbola paralel olarak instagramdan atılan bir capsi beğenince sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 
 

Fenerbahçeli Valbuena instagram paylaşımları


Fenerbahçe'ye geldiği günden bu yana sahada verdiği mücadeleyle taraftarların sevgisini kazanan Valbuena, spor kamuyounda da hep yalnız kalıyor, hiç destek görmüyor şeklinde yorumlanınca instagram hesabında buna paralel bir paylaşım yapıldı. Valbuena'nın da bu paylaşımı beğenmesi acaba takım arkadaşlarına bir mesaj mı? yorumlarının yapılmasına sebep oldu. 
 

Fenerbahçe'de sol kanatta İsmail Köybaşı mı yoksa Hasan Ali mi oynayacak?


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman bu sezon özellikle yenen basit gollerden şikayetçi. Kocaman'ın saha içinde çözüm aradığı mevkilerin başında ise sol kanat geliyor. Bu bölgede daha çok hücuma yatkın olan ve gol yollarında etkili olmaya çalışan Valbuena forma giyerken, yıldız futbolcunun arkasında oynayan İsmail Köybaşı'nın da sık sık kademe hataları yapması Aykut Kocaman'ı düşündürüyor. Valbuena'nın de oyun formatı gereği geriye yardım etmesinin ardından sol kanattan Hasan Ali'yi düşünen Aykut Kocaman'ın kafasını kurcalayan sebeplerin başında da Kadıköy'de oynanan maçlarda tribünlerden gelen tepki. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.