comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Valbuena'dan Galatasaray sözleri

12 Ağustos 2017, Cumartesi 18:14
Fenerbahçeli Valbuena'dan Galatasaray sözleri

Fenerbahçe'nin Fransız yıldızı Valbuena ülke basınına yaptığı açıklamada yeni sezon öncesinde beklentilerini ve hedeflerini anlatırken, Galatasaray derbisi hakkında da konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin sezon başında kadrosuna kattığı ve hazırlık maçlarında ortaya koyduğu performansla şimdiden taraftarların sevgilisi haline gelen Valbuena ülke basınına önemli açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'de yeni sezonda beklentilerini paylaşan Fransız yıldız, diğer yeni transferler Soldado ve Giuliano hakkında da konuşurken, Galatsaaray derbisiyle ilgili olarak gelen soruya da cevap verdi. 


Fenerbahçe'nin yeni transferi Valbuena'dan açıklamalar


Fenerbahçe'nin yeni transferi Valbuena, Fransız basınında L'Equipe'e verdiği röportajda yeni sezon öncesi beklentilerini ve hedeflerini paylaştı. 

"SOLDADO VE GİULİANO ÇOK İYİ FUTBOLCULAR"
"Soldado ve Giuliano çok iyi futbolcular. Bu sezon güzel bir yarış olacak. Ayrıca Avrupa kupalarında mücadele diyoruz ve burada gidebildiğimiz yere kadar gitmeye çalışacağız." 

"AYKUT KOCAMAN BANA ÖNEM VERİYOR"

"Şu anda birçok açıdan kendimi iyi hissediyorum. Fenerbahçe'de beklediğimden daha sıcak bir ortam var. Kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Aykut Kocaman da bana çok önem veriyor. Onun desteğiyle daha iyiyim. Takım arkadaşlarımın bana saygısı var. Bundan dolayı çok gururluyum."

GALATASARAY SÖZLERİ

Valbuena, Türkiye'de Fenerbahçe - Galatasaray derbileri hakkında gelen soruya ise, "Öyle bir şey ki, Fenerbahçe'de kırmızı araba ile dolaşamazsın. Otoparklarda bile görmedim. Burada derbiye çok büyük önem veriliyor. Gerçekten kulüpler arasındaki rekabet üst düzeyde." diye konuştu. 

Fransız yıldız son olarak Türkiye'ye para için mi gittin? sorusuna, "Öyle bir şey yok. Eğer parayı tercih etseyim Çin'e giderdim. Türkiye Ligi gelişen bir lig. Çok iyi futbolcular var. İyi futbolcular gelmeye devam ediyor." diye yanıt verdi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)