comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Valbuena'dan fotoğraf açıklaması

11 Eylül 2017, Pazartesi 13:45
Fenerbahçeli Valbuena'dan fotoğraf açıklaması

Fenerbahçe'nin Fransız yıldızı Valbuena önceki gün sosyal medya hesabından beğenilen bir paylaşım hakkında açıklamada bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de işler yolunda gitmezken, takımda futbolu ile taraflı tarafsız tüm sporseverlerin takdirini toplayan Fransız yıldız Valbuena'dan zorunlu bir açıklama geldi. Fenerbahçe ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da.


Fenerbahçeli Valbuena'nın sosyal medya hesabından beğendiği o fotoğraf


Fenerbahçe'ye geldiği günden bu yana sahada verdiği mücadeleyle taraftarların sevgisini kazanan Valbuena, spor kamuyounda da hep yalnız kalıyor, hiç destek görmüyor şeklinde yorumlanınca instagram hesabında buna paralel bir paylaşım yapıldı. Valbuena'nın da bu paylaşımı beğenmesi acaba takım arkadaşlarına bir mesaj mı? yorumlarının yapılmasına sebep oldu. 


Fenerbahçeli Valbuena'dan zorunlu açıklama


Yaşanan bu gelişme sosyal medyada gündeme otururken, Fransız yıldız sosyal medya hesabı Twitter'dan konu hakkında zorunlu açıklamada bulundu. Valbuena Twitter'dan yaptığı açıklamada böyle bir fotoğrafa kesinlikle katılmadığını ve sosyal medya ekibinin yanlışlıkla beğendiğini belirtti.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena haber turu (26 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.