comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli ünlü isimler oylarını kullandı

03 Haziran 2018, Pazar 14:27
Fenerbahçeli ünlü isimler oylarını kullandı

Fenerbahçe Kulübü'nün rekor katılımla gerçekleşen Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda spor, sanat ve iş dünyasından birçok ünlü isim de yer aldı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Kulübü'nün rekor katılımla gerçekleşen Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda oylama devam ederken ünlü isimler de oylarını kullananlar arasındayıd.

Sarı-lacivertlilerin eski başkanı Ali Şen, "Hayırlı uğurlu olsun" diyerek oyunu kullandı. Aynı şekilde Fenerbahçe'nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel de oyunu verdi.
 

Fenerbahçeli ünlüler 


Gazeteci-yazar Uğur Dündar da, "Hayırlı uğurlu olsun, Fenerbahçe kazansın" diyerek oyunu atarken, daha sonra Aziz Yıldırım ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Öte yandan Ercan Saatçi, Kadir Çöpdemir, Bülent Şakrak, Şevket Çoruh, Sarp Akkaya ve Murat Akkoyun gibi isimler de oylarını kullananlar arasında yer aldı.


İlker Kaleli'nin Ali Koç'a olan desteği


Poyraz Karayel dizisi ile yüz binlerce izleyici kitlesini kendisine hayran bıraktıran dizi ve sinema oyuncusu İlker Kaleli'den Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç'a büyük destek.
İlker Kaleli, sosyal medya hesabından Fenerbahçe'de gerçekleştirilecek genel kurul öncesinde sürpriz bir paylaşım geldi. Poyraz Karael dizisi ile ünlenen İlker Kaleli, Aziz Yıldırım'ın karşısına çıkan Ali Koç'a sosyal medya hesabından destek mesajı geldi.

''Ali Koç be! Işığı hapsedemezsin, gün doğdumu her şey değişir... #topunuzgelin''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)