comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli taraftarlardan Ali Koç'a: "Artık çözüm bul başkanım!"

26 Şubat 2020, Çarşamba 23:04
Fenerbahçeli taraftarlardan Ali Koç'a:

Fenerbahçe taraftarları, Galatasaray karşısında basketbolda alınan mağlubiyetin ardından tepki göstererek başkan Ali Koç'tan çözüm bulmalarını istedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe taraftarları, basketbolda Galatasaray ile oynanan maçta alınan yenilgi sonrasında skora tepki gösterdi. 9 sene sonra Galatasaray'a kendi sahasında basketbolda kaybeden Fenerbahçe'de, futbolcular da mağlubiyetten dolayı çok üzgün göründü. 

Müsabakayı salonda izleyen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray mağlubiyetinin ardından  soyunma odalarının bulunduğu bölüme geçti. Salonda kalan Fenerbahçe taraftarları ise skora tepki gösterdi. Futbolda ve basketbolda 4 gün içinde Galatasaray'a 2 kez kaybeden sarı lacivertlilerde, taraftarlar kötü gidişattan dolayı başkan Ali Koç'tan çözüm bulmalarını istedi. 


Fenerbahçe 75-80 Galatasaray Basketbol maç özeti


Ülker Arena açıldığından bu yana aynı zamanda bu sahada ilk kez kazanan Galatasaray, böylelikle futbolda ve basketbolda 4 gün içinde Fenerbahçe'ye karşı hem futbol, hem de basketbolda rakip sahada üst üste 2 galibiyet elde etmiş oldu. 
Galatasaray Doğa Sigorta Antrenörü Ertuğrul Erdoğan maçın ardından Tivibuspor'a yaptığı açıklamada, Zafer biraz abartılı. Günün sonunda bu bir basketbol maçı. Rakibimiz Fenerbahçe çok kaliteli kadro ve hocaya sahip. Ben oyuncularımı tebrik ediyorum. Çok akıllı oynadık.  Camiamıza hayırlı olsun. Yıllar sonra ilk kez bu sahada kazanıyoruz. Önemli bir galibiyet. Başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)