comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Skrtel'den flaş açıklama: "Kariyerim..."

11 Kasım 2017, Cumartesi 18:31
Fenerbahçeli Skrtel'den flaş açıklama:

Fenerbahçeli futbolcu Skrtel, Ukrayna - Slovakya hazırlık maçının ardından ülke basınına konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin savunma oyuncusu Martin Skrtel, Ukrayna - Slovakya hazırlık maçının ardından ülke basınına açıklamalarda bulundu. Slovakya'yı 2-1 kaybettiği maç sonrası milli takımı bırakıp bırakmayacağı sorulan Skrtel çarpıcı ifadeler kullandı. 


Fenerbahçe'de Skrtel ne zaman oynayacak?


Martin Skrtel, Ukrayna maçının ardından Slovak basınına yaptığı açıklamada, "Her futbolcu büyük takımda oynamak ister. Bırakması da haliyle zordur. Milli takımı bırakmak da zor. Eğer sağlığınız yerindeyse, form durumunuz iyiyse bu kararı vermeniz zorlaşır. Ben de şu anda kariyerimin en iyi döneminde olduğumu düşünüyorum." ifadelerini kullandı. 

"HALA TAKIM İÇİN YAPACAKLARIM VAR"
"İskoçya ve Malta maçlarından sonra henüz her şey çok sıcaktı. Ben kendi kendime bir karar vermek istemedim. Eşim ve ailemle konuştum. Hala takım için yapacağım şeyler olduğunu hissediyorum. Tecrübemi sahaya yansıtmaya devam edeceğim."

Skrtel son olarak Trabzonsporlu Durica'nın milli takımı bırakması üzerine, "Yıllardır milli takımda onunla yan yana oynuyordum. Kendisi özel bir oyuncu. Takım ve ben onu özleyeceğiz. Bugüne kadar milli takıma kattıkları için onu tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)