comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Serhat Akın'dan Volkan Demirel'e olay sözler

21 Ekim 2017, Cumartesi 13:39
Fenerbahçeli Serhat Akın'dan Volkan Demirel'e olay sözler

Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Serhat Akın, Volkan Demirel'in performansını eleştirdi.

FutbolArena - Galatasaray Fenerbahçe derbisi öncesi sarı lacivertlilerin eski futbolcularından Serhat Akın, Volkan Demirel hakkında değerlendirmelerde bulundu. Fenerbahçe'de kaleci sorunu olduğunu ve bunu hayatı boyunca hiçbir zaman görmediğini ifade eden Serhat Akın, deneyimli kaleci hakkında sert eleştirilerde bulundu.
 

Serhat Akın'dan Volkan Demirel'e sert eleştiri


Hürriyet'e röportaj veren Serhat Akın şunları söyledi:

"Fenerbahçe'de kaleci olayı yılan hikayesine döndü. Rüştü ağabeyi (Reçber) çok sayarım çok severim. Çok iyi işler yaptı. Şimdi baktığınızda konuşan yok Fenerbahçe'de. Sonradan Beşiktaş'a gitti vs. Bazen oyuncular biraz limitini bilmeli. Volkan Demirel'in de oynamayı uzatması ona zarar verdi. İyiyken bırakmalıydı. Zorlamaya gerek yok. Aslında Volkan Demirel, son 3-5 senedir böyle. İnişli çıkışlı bir performans sergiliyor. Kaleci dediğin sabittir. Fenerbahçe'de sürekli kaleci değişiyor. Ben hayatımda böyle iş görmedim. Volkan Demirel bırakın derbiyi normalde de oynayacak bir futbolcu değil."
 

Serhat Akın'ın Galatasaray Fenerbahçe derbi tahmini


"Zor bir derbi. Çünkü G.Saray çok güçlü. Fenerbahçe kötü başladı ama derbilerde iş değişir. Fenerbahçe kötü gittiği bir çok zaman G.Saray'ı defalarca yendi. Fenerbahçe, son oynadığı Malatya maçında iyiydi. Toparlamış bir izlenim verdi. Bu durum da derbiyi kesinlikle etkiler. Her zaman stresli olan taraf nedense G.Saray oluyor. Ben 10 derbi oynadıysam hiçbirinde stresli değildim. Yine bu durum oluşabilir. Galatasaray'da ise Gomis sisteme hemen ayak uydurdu ama derbi maça çıkmayan oyuncu sayısı çok. Bu atmosferi tadınca anlayacaklar. Ben ya beraberlik gelir ya da Fenerbahçe kazanır diyorum."
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!