comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Salih Uçan'ın yeni takımı Sion'da olay: 'Sizi öldürürüm.'

25 Eylül 2017, Pazartesi 18:42
Fenerbahçeli Salih Uçan'ın yeni takımı Sion'da olay: 'Sizi öldürürüm.'

Fenerbahçe'nin Sion'a kiraladığı Salih Uçan'ın yeni takımında olaylar bitmek bilmiyor. Başkan Christian Constantin'in dövdüğü gazetecinin ardından oğlu da devreye girdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin Sion'a kiraladığı Salih Uçan'ın yeni takımında sular durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde Sion Başkanı Christian Constantin, Lugano maçında kendisini sürekli olarak eleştiren tv muhabirini dövmüştü ve bu olay dünya basınında büyük yankı uyandırdı. Sion Başkanı Christian Constantin'in oğlu Barthelemy de devreye girdi. 


Sion Başkanı Constantin'in gazeteyi dövdüğü görüntüler


İsviçre Ligi takımlarından Salih Uçan'ın başkanı Christian Constantin, Teleclub muhabiri Rolf Fringer'ı tokatladı. Bu olay dünya basınında da büyük yankı uyandırdı. Sion Başkanı Christian Constantin olayın ardından yaptığı açıklamada "Yaptığı şey için özür dilemeyeceğini söyledi." 

Öte yandan Sion Başkanı Christian Consantin'in oğlu Barthelemy de devreye girdi ve ailesi hakkında bundan böyle ileri geri konuşacakları tehdit etti. Barthelemy yaptığı açıklamada, "Barthelemy ise gazeteci için "Eğer ailem hakkında tekrar ileri geri konuşursanız sizi yemin ederim öldürürüm." ifadelerini kullandı. Barthelemy'nin bu cinayet açıklaması Teleclub moderatörü Chris Augsburger'i de şoke etti.  

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"