comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Ozan Tufan'a kilo göndermesi! "Biz utanırdık ya."

10 Eylül 2017, Pazar 18:24
Fenerbahçeli Ozan Tufan'a kilo göndermesi!

Fenerbahçe'de fazla kiloları nedeniyle eleştirilen Ozan Tufan'a Serkan Reçber'den mesaj geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de sezon başından bu yana performansının yanı sıra faza kilolarıyla eleştirilen Ozan Tufan hakkında çarpıcı sözler! TRT Spor yorumcusu ve eski futbolcu Serkan Reçber, Ozan Tufan'a kilo konusunda göndermede bulundu. 


Fenerbahçe'de Ozan Tufan kaç kilo aldı?


Fenerbahçe'de sezon başından bu yana performansıyla eleştirilen Ozan Tufan hazırlık kampına 7 kilo fazlasıyla geldi. Fenerbahçe taraftarları ligde oynanan son Başakşehir maçında Ozan Tufan'ı karşılaşma öncesinde tribünlere çağırarak milli takıma alındığı için de eleştirilen futbolcularını bağrına bastı. 

Öte yandan Ozan Tufan'a kilo konusunda eski futbolcu Serkan Reçber'den gönderme geldi. TRT Spor'da konuşan Serkan Reçber, "Biz futbol oynadığımız dönemde her antrenman öncesinde tartıya çıkardık ve fazla kilolarımız olduğu zaman utanırdık. Fazla kilolarımızı vermeye çalışırdık hemen. Her futbolcu için de böyleydi. Ozan Tufan nasıl rahatsız olmuyor hiç anlamıyorum." ifadelerini kullandı. 
 

Fenerbahçe taraftarlarından Ozan Tufan'a destek


Fenerbahçe'de sezon başından bu yana fazla kilolarının yanı sıra performansıyla kamuoyunda çok sık eleştirilen Ozan Tufan, Başakşehir maçı öncesinde ısınmaya çıktığı esnada ilk olarak tribünlere çağrılan futbolcu oldu. Fenerbahçe taraftarları tarafından destek gören Ozan Tufan tribünlrei selamlayarak bu desteğe teşekkür etti. 
OZAN'DAN SONRA EMRE BELÖZOĞLU ÇAĞRILDI

Fenerbahçe taraftarları Ozan Tufan'dan sonra ise tribünlere Emre Belözoğlu'nu çağırdı. Başakşehir'de sergilediği yüksek performansın ardından milli takıma çağrılan 37 yaşındaki tecrübeli futbolcu, Fenerbahçe taraftarları tarafından yine unutulmadı ve Başakşehir maçı öncesi büyük destek gördü. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.