comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Ozan Tufan kebapçıda ortaya çıktı

24 Ocak 2018, Çarşamba 23:27
Fenerbahçeli Ozan Tufan kebapçıda ortaya çıktı

Uzun süredir gündemde yer almayan ve Avrupa'da takım arayışlarını sürdüren Ozan Tufan kebapçıda ortaya çıktı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin kadro dışı bıraktığı orta saha oyuncusu Ozan Tufan, uzun süre sonra ortaya çıktı. Bir süredir ortalarda görünmeyen Ozan Tufan'ın, kebapçıda çekildiği fotoğraf sosyal medyada paylaşıldı.

Avrupa'nın farklı ülkelerinde çok sayıda takımla görüşmelerini sürdüren Ozan Tufan bir süredir ortalarda görünmüyordu. Ozan Tufan, Yeniköy'de bir Ocakbaşı restoranda görüntülendi. 
BESLENME SORUNU DEVAM EDİYOR

Fenerbahçe'de dönem dönem kilo sorunlarıyla gündeme gelen genç oyuncunun kadro dışı kaldığı dönemde de saat 23 sularında kebapçıda görüntülenmesi dikkatlerden kaçmadı.


Elif Elmas'ın Robin van Persie açıklaması


Öte yandan Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Elif Elmas, verdiği bir röportajda Fenerbahçe'den ayrılan Robin van Persie hakkında önemli açıklamalar yaptı. Elif Elmas yıldız futbolcu için "Robin'in gitmesine çok üzüldüm. Çünkü o, büyük bir yıldızdı. Tarihe bakılırsa, herkes onun ne kadar büyük bir yıldız olduğunu görür. Manchester United, Arsenal gibi devlerde, attığı bir çok gol var. Onunla çalışma fırsatı bulduğum için çok mutluyum. 6 aydır ondan çok şey öğrendim. Kadroya girmek elbette beni mutlu etti ama, onun gidişine de o kadar üzüldüm." ifadelerini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)