comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Mauricio Isla: ''Doğru takımdayım''

09 Eylül 2017, Cumartesi 09:55
Fenerbahçeli Mauricio Isla: ''Doğru takımdayım''

Fenerbahçe'nin Şili milli takım oyuncusu Mauricio Isla, sarı lacivertli ekibe katılarak ne kadar doğru bir karar verdiğini anladığını açıkladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin transfer çalışmaları kapsamında kadrosuna kattığı Şilili sağ bek oyuncusu Mauricio Isla, yeni kulübü hakkında açıklamalarda bulundu. Mauricio Isla Fenerbahçe'ye gelerek doğru bir adım attığını belirtti.


Fenerbahçeli Mauricio Isla'dan açıklamalar


Fenerbahçe'nin sağ bek mevkine uzun uğraşlar sonunda transfer ettiği Şilili sağ bek oyuncusu Isla'dan itiraf geldi. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe'nin Şilili yıldızı Mauricio Isla yaptığı açıklamada, "Güzel bir kontratla doğru bir takımdayım. Şahane bir şehirde yaşıyorum ve tek yapmam gereken takımımın şampiyonluğuna yardım etmek. Benden ve takım arkadaşlarımdan başka bir beklenti yok" dedi. Isla, Sarı-Lacivertli takımın sezon sonunda mutlu sona ulaşacağını söyledi.
 

Fenerbahçe'nin 2017 2018 yaz dönemi transferleri


Fenerbahçe yönetimi 2017 2018 sezonu öncesi yaz ayı transfer dönemini bir hayli hareketli geçirdi. Sarı lacivertliler birçok yıldız isimler kadrosunu güçlendirdi. İşte Fenerbahçe'nin yeni transferleri;

Giuliano, Roberto Soldado, Nabil Dirari Mathieu Valbuena, Carlos Kamani, Mehmet Ekici, Mauricio Isla, Eljif Elmas, Vincenct Janssen, Luis Neto.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)