comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Mahmut Uslu'ya Ahmet Çakar'dan sert cevap! "Bir daha Caner Erkin'e..."

24 Eylül 2017, Pazar 01:25
Fenerbahçeli Mahmut Uslu'ya Ahmet Çakar'dan sert cevap!

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'nun, Beşiktaşlı Caner Erkin ve Fikret Orman hakkında söylediklerine Ahmet Çakar'dan sert cevap geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'nun, Beşiktaş derbisi sonrasında açıklamalarına kamuoyundan büyük tepki geldi. Caner Erkin'in özel hayatıyla ilgili konuşan Uslu, Fenerbahçe taraftarlarının gösterdiği tepkilerde haklı olduğunu dile getirdi. 
 

Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş Beyaz TV Ahmet Çakar'ın yorumları


Fenerbahçe Başkanı Mahmut Uslu'nun, Beşiktaş maçının ardından Fikret Orman'a "Arsen Orman" ve Caner Erkin için de "Özel hayatını biliyorsunuz." şeklindeki açıklamalarına Ahmet Çakar canlı yayında çok sert tepki gösterdi. 

"SENİ DOĞDUĞUNA PİŞMAN EDERİM"
Ahmet Çakar, Mahmut Uslu hakkında yaptığı açıklamada, "Utanmalısın bu söylediklerinden. Sen değil, kralı gelse Fikret Orman'a Arsen, yani hırsız diyemez. Yine utanmalısın.  "Mahmut Uslu sen değil, kralınız Fikret Orman'a hırsız muamelesi yapamaz. Caner Erkin konusunda da utanmalısınız. "20 Mahmut Uslu gelse, Caner Erkin'in sol baş parmağı etmezsiniz. Hiç değilse o delikanlı gibi ayrıldı. Senin de çocuğun var Mahmut Uslu. Onlar da kendilerinden değil, partnerlerinden kaynaklanan sorunlar yaşayabilir. Utan! Bir daha Caner Erkin'in kendinden kaynaklanmayan sorunlarını söylersen seni doğduğuna pişman ederim. Tehdit değil bu. Ben tehdit etmem, pişman ederim." 

MAHMUT USLU'NUN AÇIKLAMALARI>>>

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.