comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli kongre üyelerinden Ali Koç'a destek

20 Mart 2018, Salı 14:56
Fenerbahçeli kongre üyelerinden Ali Koç'a destek

Fenerbahçe'de haziran ayında yapılacak seçimli genel kurul yaklaşırken Fenerbahçeli kongre üyelerinden Gökhan Toker, Aram Markaroğlu ve Ömer Koçsan, Ali Koç'u neden destekledikleri noktasında FutbolArena'ya yorumlarda bulundu.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım ile Ali Koç'un haziran ayında gireceği seçim öncesi Fenerbahçeli kongre üyeleri, FutbolArena'ya yorumlarda bulundu.

Gökhan Toker, Aram Markaroğlu ve Ömer Koçsan, Ali Koç'u neden desteklediklerini FutbolArena TV mikrofonlarına anlattı.
 

Fenerbahçeli kongre üyelerinden Ali Koç ile ilgili yorumlar


Fenerbahçe Kongre Üyesi Doktor Gökhan Toker, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Fenerbahçe'nin Ali Koç'a ihtiyacı olduğunu şunları söyledi.
"AZİZ YILDIRIM UNUTULMAZ BİR BAŞKAN AMA..."

"Fenerbahçe'nin ihtiyacı olan vizyon değişiminin ve Fenerbahçe'nin yeniden ayağa kalmasını sağlayacağına inandığım için Ali Koç'u destekliyorum. Aziz Yıldırım kulübümüze asla unutulmayacak derecede çok büyük katkılar veren bir başkan. "

"GÖNÜL İSTER Kİ..."

"Fenerbahçe kulübünün ve taraftarlarının gönlünde taht kurmuştur. Gönül isterdi ki, kendisini onursal başkanımız olarak omuzlarda taşıyalım ancak bu vizyon bu şekilde gitmiyor."Fenerbahçe Kongre Üyesi Doktor Gökhan Toker, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Ali Koç'un Aziz Yıldırım'ın yaptıklarını devam ettirmesi gerektiğini söyledi.

"ALİ KOÇ'TAN VİZYON BEKLİYORUZ"

"Biz 20 sene önce Aziz Yıldırım'ı başkan seçtiğimizde kendisi kulübe geldi ve büyük bir destekle projelere imza attı. Sayısız projeler gerçekleşti. Yıldırım, Fenerium, FB TV, Fenerbahçe'nin stadını yeniden yaptı. Şimdi aynı vizyon genişliğini Ali Koç'tan bekliyoruz.

ALİ KOÇ FENERBAHÇE'Yİ BÖLMEDİ"

"Biz Ali Koç ile şahsen tanışmıyoruz. Fenerbahçe'yi bölenin Ali Koç olmadığını çok net bir şekilde görüyoruz."

Fenerbahçe Kongre Üyesi Aram Markaroğlu, FutbolArena'ya yaptığı yorumda başkanlık seçimlerinde Ali Koç'u destekleyeceğini söyledi.

"ALİ KOÇ BİRÇOK ŞEYİ DEĞİŞTİRİR"

"Artık bir değişim lazım. Aziz başkanın büyük hizmetleri olsa da yorulduğunu düşünüyoruz. Enerjisi, gençliği ve vizyonuyla Ali Koç'u destekliyoruz. Ali Koç birçok şeyi değiştirebilir. Buna şahit olacağız. Kendi iş yaşamındaki kurumsal kimliğini Fenerbahçe'ye yansıtacaktır. Fenerbahçe, Avrupa'nın büyük diyebileceğimiz kulüplerin seviyesini zorlayacak noktaya gelecektir. "

"ET TIRNAKTAN AYRILMAZ"

"Fenerbahçe bölünmez. Kulüplerde bu gibi gerginlikler olur. Et tırnaktan ayrılmaz. Ali Koç da Aziz Yıldırım da bizim değerimizdir."

Fenerbahçe Kongre Üyesi Ömer Koçsan, FutbolArena'ya Ali Koç ile ilgili fikirlerini paylaştı.

"ALİ KOÇ'UN HAVAYI DEĞİŞTİRECEĞİ KESİN"

"Zamanı geldiğinde bütün branşlarda ve hayatın her yanında değişim şarttır. Ali Koç olmasaydı da başka biri olsaydı onu desteklerdim. Ali Koç'un bir marka olduğunu Türkiye'de bilmeyen yok. Yeni bir çağın başkangıcında yeni bir nefesin olması gerektiğine inanıyorum. Ülkenin şartlarına baktığımızda çok bir şeyin değişeceğini düşünmüyorum ama bir hava getireceği kesin. Bir şey değişir; her şey değişir."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!