comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Kameni'ye Malaga'dan cevap: "Yalan!"

18 Temmuz 2017, Salı 19:08
Fenerbahçeli Kameni'ye Malaga'dan cevap:

Fenerbahçe'nin yeni transferi Kameni'nin geçtiğimiz günlerde Malaga'dan ayrıldıktan sonra sitem dolu açıklamalarına İspanyol kulübünden yanıt geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin yeni transferi Kameni geçtiğimiz günlerde Malaga'dan ayrılış şekline sitem ederken, İspanyol kulübünden cevap gecikmedi. Malaga Teknik Direktörü Michel, Kameni'nin transfer süreci ve kulüpteki durumuyla alakalı söylediklerinin doğru olmadığını ifade etti. 


Fenerbahçe'nin yeni transferi Kameni hakkında açıklama


Malaga Teknik Direktörü Michel Kameni'nin yaptığı açıklamalara cevap verirken, "Bunlar doğru değil. Ben kendisine gerçekleri söyledim. Kameni'ye sezonun bitmesine kısa süre kala sadece beni dinlemesini söylemiştim. Kararı kendisi verdi. Biz kaleci transferini rekabet açısından düşünüyorduk. Ancak bundan sonra Kameni'nin tavırları değişti. Takımdaki yerinin garanti olmasını mı istedi bilmiyorum. Rekabeti istememiş de olabilir. Belki de cazip bir tekif aldı ve bu yüzden gitmeyi istedi. Bunlar gerçekler ama kendisi kabul etmiyor. Ben her şeye rağmen Kameni ile güzel geçirdim ve ona bu kulüpte yaptıkları için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. 
 

Fenerbahçe'nin yeni transferi Kameni'den Malaga'ya tepki


Carlos Kameni İspanyol basınında yaptığı açıklamada Fenerbahçe dışında başka kulüplerden de teklif aldığını söylerken, isim vermeyerek Portekiz, İspanya ve İtalya'dan kendisine teklifler geldiğini söyledi. Kamerunlu kaleci, "İspanya'ya alışmıştım. Burada bir yaşam tarzı oluşturdum. Şimdi Türkiye'deyim. Açıkçası burası bilmediğim bir yer ve uyum süreciyle alakalı zamana ihtiyacım olacak. Bana Fenerbahçe dışında bana gelen başka teklifler de vardı ama süreç o kadar ağır işledi ki, bir an önce karar vermek zorundaydım. Fenerbahçe bu kulüpler arasında en fazla ısrarı olan taraftı. Teklif cazipti ve Fenerbahçe büyük bir kulüptü. Hayır diyemezdim." ifadelerini kullandı. 

Kameni son olarak Malaga'dan ayrılış şekline isyan ederken, "Üzgünüm. Malaga'da futbolu bırakacağımı düşünmüştüm. Formsuz değildim ama beni istemediklerini söylediler. Buna gerçekten kırıldım, böyle olmamalıydı." diye konuştu. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.