comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Josef de Souza: ''Üzülüyoruz''

08 Kasım 2017, Çarşamba 10:47
Fenerbahçeli Josef de Souza: ''Üzülüyoruz''

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Josef de Souza, Süper Lig'de aldıkları kötü sonuçlardan dolayı üzgün olduklarını belirtti.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Josef de Souza, takımın Süper Lig'deki kötü gidişatı hakkında açıklamada bulundu. Brezliyalı yıldız Josef de Souza, yaşanan puan tablosu dolayısı ile üzgün olduklarını belirtti.


Fenerbahçe'de Josef de Souza'dan açıklamalar


Fenerbahçe'de işler yolunda gitmiyor. Süper Lig'de Galatasaray'ın 9 puan gerisine düşen sarı lacivertli takımda Brezilyalı yıldız Josef de Souza, yaşanan bu süreçten dolayı üzgün olduklarını belirtti. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe'nin orta sahadaki isimlerinden Josef takımın gidişatına dair açıklamada bulundu.

''HENÜZ KAYBEDİLMİŞ BİR ŞEY YOK''
Brezilyalı orta saha oyuncusu, "Puan durumu bizi üzüyor. Daha fazla savaşmamız gerekiyor. Bu şekilde kazanabiliriz. Bunu da takım halinde yapmalıyız" dedi. 

İyi takım olduklarına inandığını söyleyen Brezilyalı ön libero, "Henüz kaybedilmiş hiçbir şey yok. Üst üste alınacak birkaç galibiyet bizi iddialı duruma getirebilir. Ama savaşmalıyız" diye konuştu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)