comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Giuliano: "Çok şey borçluyum."

09 Kasım 2017, Perşembe 20:28
Fenerbahçeli Giuliano:

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Giuliano, Brezilya basınına kariyeri ve hedefleriyle ilgli konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin sezon başında Zenit'ten transfer ettiği fakat şu ana kadar bekleneni veremeyen Giuliano, Brezilya basınına kariyeriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

Brezilya basınında Globoesporte'ye konuşan Giuliano'nun açıklamalarından önemli bölümler:
"ÖĞRENDİĞİM HER ŞEYİ PARANA'YA BORÇLUYUM"

Parana'nın kariyeri için çok önemli bir yer olduğunu söyleyen Giuliano, "Öğrendiğim her şeyi Parana'ya borçluyum. Burası doğduğumm yer. Futbolda bugün ne biliyorsam hepsini Parana'da öğrendim. Ben eğer bugün bir yerlere geldiysem Parana sayesindedir." ifadelerini kullandı. Giuliano, "Parana'ya "18 yaşına geldim. Futbolcu olabilmem için profesyonelliğe ilk adımı Parana'da attım. Kariyerimin yarısını burada geçirdim. Çok erken geldim ve çok şey öğrendim." diye konuştu. 

"DÜNYA KUPASI'NDA OLMAK İSTİYORUM"

Öte yandan Milli takımla ilgili hedeflerinin olduğunu söyleyen ve ayrıca 2018 Dünya Kupası'nda yer almak istediğini ifade eden Giuliano, "Milli takımda kalıcı olmak istiyorum. Bunun için çok çalışıyorum. Çünkü milli takıma çağrılmak benim motivasyonumu arttırıyor. Dünya Kupası çok önemli bir organizasyon. Ben de orada olmak istiyorum. Bu gerçekleşecek mi bilmiyorum ama hiç vazgeçmeden çalışıyorum. Milli takımda önemli hedeflerim var." diye konuştu. 
 

Fenerbahçe'de Giuliano kaç gol attı?


Fenerbahçe'ye sezon başında transfer olan Giuliano sarı lacivertli formayla toplamda çıktığı 14 resmi maçta 4 gol attı. Brezilyalı futbolcu henüz asist yapamadı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)