comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli futbolculara olay sözler! 'Terbiyesizler'

24 Mart 2018, Cumartesi 14:02

Fenerbahçe'nin hazırlık maçında Boluspor'a karşı farklı mağlup olmasının ardından Emre Bol'dan çok sert bir yorum geldi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'e verilen arada Boluspor ile hazırlık maçında karşılaşan ve sahadan 6-2'lik yneilgiyle ayrılan Fenerbahçe'de genç futbolcuların performansları sert bir şekilde eleştirildi. A Spor yorumcusu Emre Bol, Fenerbahçe'nin altyapısını kapatması gerektiğini ifade ederek ağır ifadeler kullandı. 


Emre Bol'dan Fenerbahçe'ye altyapı çağrısı (Fenerbahçe Haberleri)


Sarı lacivertli takımda altyapıdan çıkan futbolcuların Boluspor maçındaki isteksiz görüntüleri hakkında konuşan Emre Bol şunları söyledi:

"Fenerbahçe ne olursa olsun 5-6 gol yemez. İsterse gazozuna oynansın senin üzerinde Fenerbahçe forması var kardeşim. Size en hafifinden "Terbiyesizler" diyorum. Daha fazlasını bana söyletmeyin. Ayıp değil mi ya? Altyapıdan kaç tane futbolcu oynadı. Kapatın kardeşim o zaman altyapıyı. Ne iş yapıyor bu adamlar? Altyapıdan A Takıma çıkan bir futbolcunun kendini yırtması gerekiyor. Televizyondan canlı yayınlanan bir maçta oynuyorsun. Bu maçta kendini göstermezsen nerede göstereceksin? U21 maçlarını kimse takip etmiyor ama dünkü maçı herkes izledi. Gazetelerde 'Fenerbahçe dağıldı' diye yazılıyor. Kapatın kardeşim altyapıyı. 1 tane oyuncu çıkmaz mı altyapıdan. Boşuna yatırım yapılıyor. Bugünden itibaren o çocukların sırtından Fenerbahçe formasını çıkarın, gitsinler üniversite okusunlar. 6 tane yemek ne demek?"
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.