comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Fernandao'nun son hali şoke etti

20 Eylül 2017, Çarşamba 19:41
Fenerbahçeli Fernandao'nun son hali şoke etti

Fenerbahçe'nin golcü futbolcusu Fernandao diyet ve antrenman programlarının ardından fazla kilolarından kurtuldu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de geçtiğimiz sezon geçirdiği sakatlığın ardından bu yıl başında hazırlık kampına fazla kilolarıyla gelen Fernandao sıkı çalışmalarının ardından son görüntüsünü paylaştı. Brezilyalı futbolcunun son hali ise görenleri bir hayli şoke etti. 
 

Fenerbahçeli Fernandao kaç kilo?


Fenerbahçe'de geçtiğimiz sezon geçirdiği ağır sakatlığının ardından uzun süre sahalardan uzak kalan Fernandao, hazırlık kampına fazla kilolarıyla geldi ve bir süredir Aykut Kocaman'ın raporu doğrultusunda özel bir diyet uyguluyordu. Hazırlık kampına tam 107 kilo gelen Fernandao'nun son hali ise görenleri şoke etti. 


Fenerbahçeli Fernandao kaç kilo verdi?


Fernandao'nun eşi instagram hesabından Brezilyalı futbolcunun son görüntüsünü paylaştı. Oldukça fit görünen Fernandao formasına kavuşmak için çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettiriyor. Fernandao'nun 85 kiloya düştüğü tahmin ediliyor. 
 

Fenerbahçe'de Fernandao'nun sakatlığı geçti mi?


Sarı lacivertli takımda geçen sezon Konyaspor maçında sakatlanan ve ardından ameliyat olan Fernandao, yaklaşık 3 ay sahalardan uzak kaldı. Ameliyat sonrası fizik tedavi çalışmalarıyla sağlığına kavuşan futbolcunun kolundaki sakatlığın geçtiği ancak mental anlamda henüz hazır olmadığı bildirildi. Brezilyalı oyuncunun bu konuda psikolojik destek aldığı ve tam anlamıyla hazır olmak için biraz daha zamana ihtiyacı olduğu vurgulandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.