comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli eski yöneticiden flaş sözler: 'Aykut Kocaman ve Lucescu...'

06 Kasım 2017, Pazartesi 20:37
Fenerbahçeli eski yöneticiden flaş sözler: 'Aykut Kocaman ve Lucescu...'

Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Selim Soydan, Aykut Kocaman'ın durumu ve istifa etmesi hakkında yeni teknik direktör adaylarını açıkladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifa kararından vazgeçmemesine rağmen henüz yönetimle bu konuyu konuşup resmi bir açıklama yapılmadı. Sarı Lacivertli takımda sessiz ve gergin bir bekleyiş devam ederken, kulübün eski yöneticilerden Selim Soydan ise Aykut Kocaman hakkındaki düşüncülerini paylaştı. Soydan, ayrıca Aykut Kocaman'ın görevden ayrılması halinde yeni teknik direktör adaylarını da açıkladı. 


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifa ederse yeni teknik direktör kim olacak?


Süper Lig 11. haftasında Fenerbahçe'nin Osmanlıspor beraberliğinin ardından Aykut Kocaman basın toplantısında, "Kendi adıma gerekeni yapacağım." diye konuştu. Kocaman'ın bu sözleri istifa olarak algılanırken, deneyimli teknik adamın da bu kararından vazgeçmeyeceği öğrenildi. 

Öte yandan Fenerbahçe kulübünün eski yöneticilerinden Selim Soydan, A Spor'da katıldığı programda Fenerbahçe'nin gündemini ve Aykut Kocaman'ın görevden ayrılması halinde teknik direktör adaylarını açıkladı. 
"İLK ADAYIM MUSTAFA DENİZLİ, İKİNCİ ADAYIM LUCESCU"

Bana göre burada 2 şık var. Ya yarın hocayla oturup konuşurlar, biz bu işe devam ediyoruz. Puan farkı olabilir ama biz büyük kulübüz. Böyle bir karar aldık derler. Yönetici olarak hiç kimse Aykut Kocaman'ın gitmesini istemez. Yönetim çok zor durumda kalır. Hiç kimseye izah edemez. Bu zamanda teknik direktör değişikliğinin mantığı yok. Çok zor bir karar. Eğer Aykut Kocaman istifa ederse ne olur diyorsunuz? Öncelikle benim şahsi kanaatim, Mustafa Denizli benim ilk adayımdır. Eğer Mustafa Denizli kabul etmezse ondan sonraki adayım da Lucescu'dur. Bu benim şahsi fikrim. Eğer Aykut Kocaman istifa ederse tabi. 

"MUSTAFA DENİZLİ BU İŞTEN ANLIYOR"

Neden Mustafa Denizli? Bir defa iyi hoca. Kendini ispat etmiş, çok iyi bir hoca. Geriye dönüp baktığımızda büyük şampiyonlukları var. Bu işten iyi anlayan ve anlatan bir hoca. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"