comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli eski futbolcu Tuncay Şanlı'dan Aykut Kocaman iddiası

10 Ağustos 2017, Perşembe 22:41
Fenerbahçeli eski futbolcu Tuncay Şanlı'dan Aykut Kocaman iddiası

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın yeni sezonda başarılı olup olamayacağına dair Tuncay Şanlı önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer gündemini ve takımın yeni sezondaki performansını eski Fenerbahçeli futbolcu Tuncay Şanlı, beIN Sports'ta değerlendirdi. Aykut Kocaman hakkında övgü dolu ifadeler kullanan Tuncay Şanlı, bu sezon bir çok şeyin değişeceğini söyledi. 
 

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman başarılı olur mu?


Fenerbahçe'de bu sezon yeniden takımın başına geçen teknik direktör Aykut Kocaman hakkında Tuncay Şanlı, beIN Sports'ta konuk olduğu programda yorumlarda bulundu. 

"SOLDADO SAKATLIK YAŞAMAZSA FAYDALI OLUR"
"Soldado ciddi sakatlıklar yaşamazsa faydalı olacak. Aykut hocanın genç oyunculara şans vermesi taraftarı heyecanlandırıyor. Fenerbahçe taraftarını heyecanlandıracak isimler lazım. Bu isimler çok kariyerli olmasa da, Aykut Kocaman genç oyuncularla bunu başarabilir."

"HER ŞEY DEĞİŞECEK BU SENE"

"Fenerbahçe taraftarları hiçbir şey istemese, o forma için mücadele etmek isteyen oyuncu var. Birçok taraftar bunu ister ama taraftarın beklentisi keyif almak. Basketbolda aldıkları keyfi futbolda görmek isteyecekler. Bunu yapabilecek de Aykut Kocaman. Her şey değişecek bu sene."

"1 STOPER, BİR YARATICI ORTA SAHA"

"Fenerbahçe'nin her şeye rağmen 1 stoper ve 1 yaratıcı orta sahaya ihtiyacı var. Aykut Kocaman, Konyaspor'dayken bekler hücuma çıkıyordu. Burada da bunu sağlamak gerekiyor." 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)