comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli eski futbolcu Cristian Baroni gözden düştü

27 Haziran 2017, Salı 10:30
Fenerbahçeli eski futbolcu Cristian Baroni gözden düştü

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Cristian Baroni, geri döndüğü ülkesindeki eski takımı Corinthians'ta gözden düştü.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe formasını  2009-2010 ve 2013-2014 sezonları arasında formasını başarı ile terleten Cristian Baroni, 2015'te geri döndüğü ülkesinin takımlarından Corinthians'ta bu sene hayal kırıklığı yarattı.


Cristian Baroni şimdi nerede?


Corinthians'ta Tite'nin Brezilya Milli Takım başına geçmesinden sonra 3 yıllık yardımcılık hoca görevinden sonra teknik adamlık koltuğuna oturan Fabio Carille, 2017'de oynadıkları 36 resmi maçta da tecrübeli orta saha oyuncusuna şans vermedi.

Sakatlıklardan dolayı şanssız bir dönemden geçen Cristian Baroni için Brezilya 2.Lig kulüplerinden Guarani'nin devrede olduğu iddia edildi. Takımın teknik direktörü Emerson Vadao, 34 yaşındaki futbolcuyu kiralamak istediklerini söyledi. Vadao: ‘'Cristian, 2006'da Atletico Paranaense'de benim oyuncuydu. Çok iyi bir karakter ve harika bir futbolcu. Onun burada olmasını isterdim'' dedi.
Kulüpler arasında henüz resmi görüşmelerin yapılmadığı haberlerde, Corinthians'ın oyuncusu yüksek maliyetinden dolayı elinden çıkartmak istediği yazıldı.

Fenerbahçe ile ilgili son dakika transfer gelişmeleri için Fenerbahçe Haberleri sekmemizden takip edebilirsiniz.
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!