comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli eski futbolcu Abdülkerim Durmaz'dan sert cevap! 'Aklınızı alırım.'

11 Eylül 2017, Pazartesi 01:07
Fenerbahçeli eski futbolcu Abdülkerim Durmaz'dan sert cevap! 'Aklınızı alırım.'

Fenerbahçeli eski futbolcu Abdülkerim Durmaz, Başakşehir maçının ardından attığı tweet sonrası canlı yayında kendisine tepki gösterenlere son derece sert bir yanıt verdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin, Spor Toto Süper Lig 4. haftasında Medipol Başakşehir'e 3-2 kaybettiği maçın ardından eski Fenerbahçeli futbolcu Abdülkerim Durmaz'ın sosyal medyada paylaştığı tweet olay oldu. Bu paylaşıma 12numara çok sert bir tepki verirken, Abdülkerim Durmaz'ın canlı yayındaki cevabı da aynı derecede oldu. 


Abdülkerim Durmaz Beyaz TV Fenerbahçe sözleri


Abdülkerim Durmaz, Beyaz TV'de 10 Eylül Pazar akşamı yayınlanan programda Medipol Başakşehir maçı sonrası attığı tweetle ilgili özellikle 12 Numara'ya canlı yayında çok sert cevap verdi. 

"BEN FENERBAHÇE'DE OYNAMASAM DA FENERBAHÇELİYİM"
"Ben son 4 senedir üzgünüm. Ersun Yanal ile kazandığımız şampiyonluktan beri yüzüm gülmedi. Her sene milyonlarca Fenerbahçeli gibi ümitle başlıyorum. Bu sefer olacak diyorum. Ben Fenerbahçe'de 84 yılında futbol oynadım. 4.5 yıl oynadım. Farzedelim ki hiç oynamadım. Eski futbolcu da değilim. Ne olacak? Ne fark edecek? Ben bebekken Fenerli doğdum. Benim Fenerbahçeliliğimi tartışan gerizekalılara şunu söyleyeyim, 70'li yıllarda Ziya Şengül'leri seyrettim. Kör Amigo Çetin'in arkasında bir Baba Hindi çeken çocuktum. Neymiş yani futbol oynadım, onun için mi Fenerbahçeliyim? Ben Fenerbahçe'de futbol oynamasam da Fenerbahçeliyim."ONU ANCAK KULÜPTEN PARA ALAN KLAVYECİLER YAPAR"

"Kulüp başkanlarının tamamını sevdim, tamamına da saygı duydum. Fenerbahçe'ye hizmet etmiş teknik direktörlerin hepsini sevdim, tamamına saygı duydum. Ancak iş Fenerbahçe olunca hepsi havasını alır. Ben bir tek Fenerbahçe'yi sevdim, başkasını sevmem. Yok babamın oğlu, arkadaşıymış. Umurumda olmaz. Ne yazsaydım? Tebrik ederim, iyi mücadele ettiniz. 3 tane Başakşehir'den az yediniz, olur, düzelir mi deseydim? Onu ancak kulüpten para alan klavyeciler yapar. Ben öyle bir şey yapamam."

"AKLINIZI ALIRIM"

"Beni eleştirilenler aklını başına alsın. Ben öyle twitter'da gariban Fenerbahçeli çocukları tehdit edenlerle karıştırmayın. Aklınızı alırım. İsim vermiyorum. Bu da son olsun." 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"