comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Eljif Elmas'ın transferini Pandev açıkladı

17 Mayıs 2019, Cuma 16:32
Fenerbahçeli Eljif Elmas'ın transferini Pandev açıkladı

Galatasaray'ın eski futbolcusu Goran Pandev, Inter'in kendisine ulaşarak Fenerbahçeli Eljif Elmas hakkında bilgi aldığını açıkladı.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin genç futbolcusu Eljif Elmas, Inter'in transfer gündemine girdi. Makedonya milli takımında Eljif Elmas ile takım arkadaşı olan Goran Pandev, Inter'in transferdeki ciddiyetini ülke basınına açıkladı.
 

Inter, Eljif Elmas'ı transfer edecek mi?


Makedonya'da yayın yapan Sport Media sitesine röportaj veren Galatasaray'ın eski futbolcusu Goran Pandev, bir dönem forma giydiği Inter'in kendisine ulaşarak Fenerbahçeli Eljif Elmas hakkında bilgi aldığını söyledi.

"TRANSFER GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI"
Pandev açıklamalarında, "Inter Başkanı Giuseppe Marotta, Eljif Elmas hakkında bilgi vermemi istedi. Transfer görüşmelerine başlayan Inter ve Fenerbahçe'ye yardımcı oldum. Eljif'in Inter forması giydiğini görmek istiyorum. Onun için iyi bir seçenek olur. Yeni teknik direktör Antonio Conte, Eljif Elmas'ın en iyi olduğu 3-5-2 sistemini kullanacak. Eljif Elmas'a Inter'in dışında birçok büyük kulübün transfer ilgisi var. Eljif ve ailesi Inter'den gelen teklifi kabul edip etmeyeceklerine karar verecekler."  ifadelerini kullandı.

"12 İLA 15 MİLYON EURO ARASINI ÖDEMEYE HAZIRLAR"

Haberde Zenit, Tottenham, Lazio ve Manchester United'ın Eljif Elmas ile ilgilendiği iddia edilirken, 19 yaşındaki oyuncu için Fenerbahçe'ye 12 ila 15 milyon avro arasında bir bonservis ödemeye hazır oldukları bildirildi. Eljif Elmas'a Inter'in dışında bir Alman kulübünün de talip olduğu ifade edildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"