comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Eljif Elmas: "Böyle giderse şampiyon oluruz"

05 Aralık 2017, Salı 19:30
Fenerbahçeli Eljif Elmas:

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Eljif Elmas, Makedonya'da aldığı ödülün ardından Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin sezon başında transfer ermesine rağmen Ocak ayına kadar oynatılamayacak olan Eljif Elmas, Makedonya Futbol Federasyonu tarafından “Yılın en iyi genç futbolcusu” ödülüne layık görüldü. Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Eljif Elmas, Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulundu.
 

Eljif Elmas, Fenerbahçe açıklamaları


Makedonya'da en iyi genç oyuncu seçilmesiyle ilgili Eljif, “Seçildiğim için çok mutluyum. İnşallah böyle başarılar daha sonra da gelir. Aileme, milli takımım ve eski takımım Rabotnicki'ye çok teşekkür ederim. Çünkü onlar beni çok desteklediler. İnşallah Fenerbahçe'ye de çok katkım olur” dedi.

"OCAK AYINI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM"
Fenerbahçe'de çok mutlu olduğunu belirten Eljif, “Burada çok mutluyum. Hepsi beni çok seviyor. Buradaki hava çok güzel. Her şey çok iyi gidiyor. Ben de başlamak için dört gözle ocak ayını bekliyorum” diye konuştu.

Taraftarlara da çağrıda bulunan Eljif, “Onlar bizi hep desteklesin, sezon sonunda şampiyon olacağız” ifadelerine değindi.

"BÖYLE DEVAM EDERSEK ŞAMPİYON OLURUZ"

Son olarak takımın gidişatıyla ilgili değerlendirme yapan Eljif, “Takım daha iyiye gidiyor. İnşallah hep böyle kazanmaya devam ederiz.  Böyle devam edersek kupada da ligde de şampiyon oluruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.