comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Elif Elmas Makedon basınına konuştu: "Gelecekte..."

13 Aralık 2017, Çarşamba 17:54
Fenerbahçeli Elif Elmas Makedon basınına konuştu:

Fenerbahçe'nin genç futbolcusu Elif Elmas, Makedon basınına geleceğiyle ilgil konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin sezon başında transfer ettiği ve geleceğin önemli yıldız adaylarından biri olarak gösterilen Elif Elmas, Makedon basınına konuştu. Kariyeriyle ilgili hedeflerini anlatan genç futbolcu, son dönemde Fenerbahçe'den ayrılacağına dair çıkan iddialara da yanıt verdi. 


Fenerbahçe'de Elif Elmas ne zaman oynayacak?


18 yaşını dolduran ve ligin ikinci yarısında kadroya alınması beklenen Elif Elmas'la 5 yıllık yeni sözleşme yapılacağı öğrenildi. Genç futbolcu son dönemde Fenerbahçe'den ayrılacağına dair çıkan iddialar hakkında da Makedon basınına konuştu ve bunu reddetti. 

ELİF ELMAS: "BÖYLE BİR ŞEY YOK."
Elif Elmas yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'den ayrılacağıma dair çıkan haberler yalan. Böyle bir şey yok. Ocak ayından itibaren Fenerbahçe için oynamaya başlacağım ve bu büyük kulübün formasını giymekten, ateşli taraftarların önünde futbol oynayacağım içni heyecanlıyım. Ben bu seçeneği tercih ettim. Fenerbahçe'ye geldim, çünkü burada futbol için yaşayan insanlar beni mutlu etti. Hepsinin bana desteği oldu. Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan derbi maçta da ayrıca çok şaşırdım. Stataki atmosfer beni büyüledi." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.