comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Diego Reyes'e Fransa'dan talip

02 Ağustos 2019, Cuma 17:45
Fenerbahçeli Diego Reyes'e Fransa'dan talip

Fenerbahçeli futbolcu Diego Reyes için Fransa'dan Reims kulübü devreye girdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de yeni sezonda kadroda düşünülmeyen futbolculardan Diego Reyes için talip çıktı. Meksika'dan gelen teklifleri reddeden ve menajerine Avrupa'da kalmayı istediğini söyleyen Diego Reyes için Fransa'nın Reims takımı devreye girdi. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Diego Reyes Fenerbahçe'de kalacak mı?


Diego Reyes'in menajeri kulüp arayışlarını sürdürürken, futbolcu Reims kulübüne önerdi. Reims kulübünün de Diego Reyes transferine sıcak baktığı ve önümüzdeki günlerde oyuncunun menajeriyle bir araya gelerek görüşeceği öğrenildi. 

MEKSİKA'DAN GELEN TEKLİFLERİ REDDETTİ
Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal'ın yeni sezonda kadroda düşünmediği Diego Reyes'in menajeri kulüp aramaya devam ederken, oyuncu şu ana kadar gelen teklifleri reddetti. Club America, Tigres ve Toluca'nun teklifini reddeden Diego Reyes sarı lacivertlilerde kalmayı istiyor. Ancak yönetimin kulüp bulması yönünde talimat verdiği Diego Reyes'in menajeri arayışlarını sürdürüyor. 

Diego Reyes'in menajeri geçtiğimiz günlerde Atlas'tan teklif aldıkları yönündeki iddiaları yalanlarken, futbolcunun Tigres, Club America ve Toluca'ya gitmeyi kabul etmeyip Avrupa'da kalmak istediği öğrenildi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!