comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Aykut Kocaman: ''Yediğimizden fazla atacağız''

11 Eylül 2017, Pazartesi 09:40
Fenerbahçeli Aykut Kocaman: ''Yediğimizden fazla atacağız''

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Medipol Başakşehir mücadelesi sonrasında basın mensupları ile bir sohbet gerçekleştirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, kötü gidişata çözüm arıyor. Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, Medipol Başakşehir mücadelesi sonrasında basın mensupları ile sohbet toplantısı gerçekleştirdi.


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan açıklamalar


Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, basın mensupları ile yaptığı sohbette Medipol Başakşehir mücadelesini değerlendirdi. Takımın gelişiminden memnun olduğunu belirtse de kalelerine gelen şutların genelde golle sonuçlandığına dikkat çeken Kocaman, puan kazanmak için buna bir çözüm bulmak durumunda olduklarını belirtti.

''GELEN İLK ŞUT GOL OLUYOR''
Fenerbahçe tarihinde böyle bir durumla karşılaşmadığını belirten hoca, "Ligde kalemize 16 şut gelmiş ve bunların 8'i gol olmuş. Yüzde 50 gibi bir orandan söz ediyoruz. Oynadığımız 8 resmi maçın 5'inde kalemize gelen ilk şut gol oluyor. Bunun bir açıklaması yok. 

''BUNU TERSİNE ÇEVİRECEĞİZ''

Bırakın Fenerbahçe tarihinde, başka bir kulüp tarihinde de böyle bir şey olduğunu zannetmiyorum. Yediğimizden daha fazla atacağız, yapacak başka bir şeyimiz yok. Bunu tersine çevireceğiz, daha fazla çalışacağız" dedi. 

Oyuncularda yüksek kazanma isteği ve arzusuyla yüksek şiddette mücadele olduğunu belirten Kocaman Ozan Tufan'ın performansını da övdü: "Ozan Tufan çok istekliydi, sahada her şeyini verdi. İleri geri çok çalıştı, çok iyi performans gösterdi."

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.