comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Alper Potuk'tan örnek davranış

19 Ağustos 2019, Pazartesi 17:45
Fenerbahçeli Alper Potuk'tan örnek davranış

Fenerbahçeli Alper Potuk'un kendi isteği ile garanti ücretinden yüzde 40'lık indirime gittiği açıklandı.

FutbolArena - Fenerbahçeli Alper Potuk'tan örnek davranış. Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile futbolcu Alper Potuk'un sözleşmesinde büyük bir fedakarlığa gittiği duyuruldu.


Fenerbahçe Haber: Alper Potuk sözleşmesinde indirime gitti


Fenerbahçe Spor Kulübü'nde sıcak bir gelişme yaşandı. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile futbolcu Alper Potuk'un kendi isteği ile sözleşmesinde bulunan garanti ücretten yüzde 40 indirime gittiği açıklandı. Yapılan açıklamada 'Alper Potuk'tan örnek davranış' başlığı ile şu ifadelere yer verildi.

İŞTE O AÇIKLAMA
''
Futbol A takımı oyuncularımızdan Alper Potuk'un 31 Mayıs 2022'e kadar kulübümüzle olan mevcut sözleşmesi, kendi talebi üzerine ücretinde %40 oranında bir indirim yapılarak düzenlenmiştir.

Sözleşmesinin süresi aynı kalmak koşulu ile, ücretinde kendi isteği ile %40'a varan ciddi bir oranda fedakarlık yapan oyuncumuz Alper Potuk'a, kulübümüze olan bu bağlılığı ve özverisi için teşekkür ediyoruz.''

ALİ KOÇ VE COMOLLİ TEŞEKKÜR ETTİ

Yaşanan bu gelişme sonrasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ve Sportif Ditektör Damien Comolli Alper Potuk'a sözleşmesinde gittiği indirim nedeni ile teşekkür mesajı yayınladı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!